ENG

Ürünler » Canon VB-C50i

Canon VB-C50i

Yerleşik sunuculu ağ takip ve güvenlik kameraları VB-C50i, yüksek performans güvenlik izlemesi için herşey dahil kompakt PTZ ağ kamerası çözümünü sunar. Kurulumu çok kolaydır ve bir dizi gelişmiş işlev verimliliğini artırır.

Bröşür Sürücüsü

Üstün optik performans

Orijinal Canon 26x güçlü optik zoom lensi 12x dijital zoomla birlikte kullanıldığında, VB-C50i olağanüstü ayrıntılı, yakın plan görüntüler elde ederek, uzaktan yüksek düzey gözetim imkanı sağlar. Bu kamerada, 200° yatay kaydırma açısı ve 120° dikey kaydırma açısına sahip, uzaktan kumandalı Dikey ve Yatay Kaydırma özelliği sunulmaktadır. Ayrıca, düşük ışık koşullarında ve hatta tam karanlıkta siyah ve beyaz görüntüleri yakalama yeteneğine sahip Kızılötesi Gece Modu bulunmaktadır.

Kompakt, esnek ve kullanıcı dostu

Kamera ve sunucu, gizli ancak son derece etkili gözetim sağlamak amacıyla tek bir kompakt birim içine yerleştirilmiştir. Dahası, ağ kamerasının kurulumu son derecede kolaydır. Canlı video akışını başlatmak için sadece bir güç kaynağı ve mevcut LAN ağınız için bir bağlantı kablosu gereklidir. Sonuç olarak, anında kurulabilen hepsi bir arada ağ kamerası çözümü, kullanıcılar için tam, esnek ve kolay etkileşimli kontrol sağlar.

Sorunsuz ağ aktarımıyla yüksek kaliteli video çekim

Bu kamera saniyede 25 kare çekme yeteneğine (izin verilen bant genişliği) ve sorunsuz, yüksek kaliteli video çekimi sağlayan 400K piksel CCD`ye sahiptir. Video kalitesi ve kare hızı, doğal ve gerçek görüntüler sağlanması için rahatlıkla istenilen ağ bant genişliğine ayarlanabilir. 768 x 576 yüksek çözünürlük, ayrıntı kaybı olmadan büyük ve doğru görüntü sağlar. Ayrıca aktarılan görüntüler, aynı anda 50 kullanıcıya kadar, net ve parlak görüntü kalitesiyle iletilebilir.

Verimliliği artıran gelişmiş işlevler

Uzaktan kumanda yazılımı, bir PC veya Java görüntüleyici ile uyumlu platformlar (örn. Mac, UNIX) aracılığıyla Dikey Kaydırma/Yatay Kaydırma/Zoom işlevlerinin tam kontrolünü sağlar. Panoramik Görüntü Modu, PTZ sınırlarını ayarlamak üzere kullanılabilecek, bir tam panoramik görünüm yaratmak için bir dizi fotoğrafın bir araya getirilmesine imkan verir. VB kameraya isteğe bağlı harici bir modül eklenerek canlı aktarıma bir ses sinyali kolayca dahil edilebilir. Hareket Algılama ve Otomatik İzleme özelliği sayesinde her hareketi otomatik olarak yakalayan bu kamera, hareketi algıladığı anda kameranın dikey ve yatay kaymasını sağlar. Hatta hareketi algıladığında, e-posta uyarısı göndermesi veya yüksek güçlü güvenlik ışığını açması için yapılandırılabilir.

KAMERA

Zoom : 26x Güçlü Optik Zoom
Odaklama Uzunluğu : f=3,5 (geniş açı) - 91mm (tele)
Minimum Odak Mesafesi : 0,01m (geniş açı) - 1,5m (tele)
F-sayısı : F1,6 - F4,0
Açıyı Görüntüle : 2° (tele) - 41° (geniş açı)
Toplam Piksel : 400.000
İris kontrolü : Auto Iris Servo Sistemi
Çözünürlük : 768 x 576 piksel
Ses : isteğe bağlı VB-EX50 arabirim modülüyle
Yatay kaydırma kapsamı : 200° (-100° - +100°)
Yatay kaydırma hızı : Maksimum 90° / sn.
Eğim kapsamı : 120° (-30° - +90°)
Eğim hızı : Maksimum 70° / sn.
Güç girişi : 13V DC

GÜÇ GİRİŞİ

Güç girişi : Ethernet 10/100Mbit Otomatik Anlaşma, RJ-45
Protokol : TCP/IP, HTTP, FTP, WebView (Canon)
Saniyedeki Yakalama Kare Oranı : 25 fps (maksimum)
Video Yakalama Boyutu : 192 x 144, 384 x 288, 768 x 576
Video Sıkıştırma Metodu : Motion-JPEG (video), JPEG (fotoğraf)
Video AKtarım Hızı : 0,1 - 25 fps (değişken)
Kamera açısı ön ayarları : 20 konum
Harici Cihaz : İki giriş kanalı, üç çıkış kanalı

DİĞER

Çıkış terminalleri : 26 pinli çoklu konektör
Giriş Terminalleri : DC ara konektörü
Güç tüketimi : 100 - 240V AC, 23W
Boyutlar (Ax Yx D) : 109mm x 104mm x 130mm
Ağırlık : 620g (sadece Ana Birim)