ENG

Ürünler » Canon VB-C50iR

Canon VB-C50iR

Yerleşik sunuculu ağ takip ve güvenlik kameraları VB-C50iR, yüksek performans güvenlik izlemesi için herşey dahil kompakt PTZ ağ kamerası çözümünü sunar. Kurulumu çok kolaydır ve bir dizi gelişmiş işlev verimliliğini artırır.

Bröşür Sürücüsü

Üstün optik performans

Orijinal Canon 26x güçlü optik zoom lensi 12x dijital zoomla birlikte kullanıldığında, VB-C50iR olağanüstü ayrıntılı, yakın plan görüntüler elde ederek, uzaktan yüksek düzey gözetim imkanı sağlar. Bu kamera, tavana sabitlenebilecek şekilde tasarlanmıştır ve kapsamlı 340° yatay kaydırma ve 100° dikey kaydırma açısıyla, ağdan kontrol edilebilir Yatay ve Dikey Kaydırma özelliğine sahiptir. Ayrıca, düşük ışık koşullarında ve hatta tam karanlıkta siyah ve beyaz görüntüleri yakalama yeteneğine sahip Kızılötesi Gece Modu bulunmaktadır.

Kompakt, esnek ve kullanıcı dostu

Kamera ve sunucu, gizli ancak son derece etkili gözetim sağlamak amacıyla tek bir kompakt birim içine yerleştirilmiştir. Dahası, ağ kamerasının kurulumu son derecede kolaydır. Canlı video akışını başlatmak için sadece bir güç kaynağı ve mevcut LAN ağınız için bir bağlantı kablosu gereklidir. Sonuç olarak, anında kurulabilen hepsi bir arada ağ kamerası çözümü, kullanıcılar için tam, esnek ve kolay etkileşimli kontrol sağlar.

Sorunsuz ağ aktarımıyla yüksek kaliteli video çekim

Bu kamera saniyede 25 kare çekme yeteneğine (izin verilen bant genişliği) ve sorunsuz, yüksek kaliteli video çekimi sağlayan 400K piksel CCD`ye sahiptir. Video kalitesi ve kare hızı, doğal ve gerçek görüntüler sağlanması için rahatlıkla istenilen ağ bant genişliğine ayarlanabilir. 768 x 576 yüksek çözünürlük, ayrıntı kaybı olmadan büyük ve doğru görüntü sağlar. Ayrıca aktarılan görüntüler, aynı anda 50 kullanıcıya kadar, net ve parlak görüntü kalitesiyle iletilebilir.

Verimliliği artıran gelişmiş işlevler

Uzaktan kumanda yazılımı, bir PC veya Java görüntüleyici ile uyumlu platformlar (örn. Mac, UNIX) aracılığıyla Dikey Kaydırma/Yatay Kaydırma/Zoom işlevlerinin tam kontrolünü sağlar. Panoramik Görüntü Modu, PTZ sınırlarını ayarlamak üzere kullanılabilecek, bir tam panoramik görünüm yaratmak için bir dizi fotoğrafın bir araya getirilmesine imkan verir. Kameraya isteğe bağlı harici bir modül (VB-EX50) eklenerek canlı bir aktarım için gerçek zamanlı ses sinyali dahil edilebilir. Hareket Algılama ve Otomatik İzleme özelliği sayesinde her hareketi otomatik olarak yakalayan bu kamera, hareketi algıladığı anda kameranın dönmesini ve eğilmesini sağlar. Hatta hareketi algıladığında, e-posta uyarısı göndermesi veya yüksek güçlü güvenlik ışığını açması için yapılandırılabilir.

KAMERA

Zoom : 26x Güçlü Optik Zoom
Odaklama Uzunluğu : f=3,5 (geniş açı) - 91mm (tele)
F-sayısı : F1,6 - F4,0
Açıyı Görüntüle : 2° (tele) - 41° (geniş açı)
Toplam Piksel : 400.000
Çözünürlük : 768 x 576
Ses : isteğe bağlı VB-EX50 arabirim modülüyle
Yatay kaydırma kapsamı : 340° (-170° - +170°)
Yatay kaydırma hızı : 90° / sn. (maks.)
Eğim kapsamı : 100° (-90° - +10°)
Eğim hızı : 70° / sn. (maks.)
Güç girişi : 13V DC

GÜÇ GİRİŞİ

Güç girişi : Ethernet 10/100Mbit Otomatik Anlaşma, RJ-45
Protokol : TCP/IP, HTTP, FTP, WebView (Canon)
Saniyedeki Yakalama Kare Oranı : 25 fps (maks.)
Video Yakalama Boyutu : 192 x 144, 384 x 288, 768 x 576
Video Sıkıştırma Metodu : Motion-JPEG (video), JPEG (fotoğraf)
Sunucu İşlevi : WWW, FTP, WebView
Video AKtarım Hızı : 0,1 - 25 fps (değişken)
Kamera açısı ön ayarları : 20
Harici Cihaz : 14Mb

DİĞER

Çıkış terminalleri : 26 pinli çoklu konnektör
Giriş Terminalleri : DC ara konnektörü
Güç tüketimi : 100V - 240V AC, 23W
Boyutlar (Ax Yx D) : 136mm x 110mm x 130mm
Ağırlık : 700g (sadece Ana Birim)