Close
Arama
Filters

Canon CanoScan 9000F Mark II

9600 dpi çözünürlüğe kadar ve yüksek hızlı film tarama ile profesyonel tarama Bu profesyonel film, fotoğraf, slayt ve belge tarayıcısı; sıfır ısınma, tek dokunuşla kullanım ve otomatik görüntü düzeltme seçenekleri ile üstün kalitede basit, hızlı ve çok yönlü tarama sunar.
Üretici: Canon

Mükemmel kalite, olağanüstü ayrıntılar

Üst düzey üretim kalitesinin keyfini sürün. Bu profesyonel film, fotoğraf, slayt ve belge tarayıcısı, en fazla 9600 x 9600 dpi film tarama ve 4800x4800 dpi belge ve fotoğraf tarama için CCD sensörüne sahiptir. 48-bit renk derinliği ile doğru renk üretimini sağlarken büyütme ve yüksek çözünürlüklü baskı için ideal olan olağanüstü ayrıntılara sahip görseller oluşturur.

Anında yüksek hızlı tarama

Tarama performansı verimini yüksek ölçüde artırır. 35 mm negatif filmleri 1200 dpi`da yaklaşık 18 saniyede veya bir A4 renkli fotoğraf veya belgeyi yaklaşık 7 saniyede (300 dpi) hızla tarar. Ayrıca taramaya anında başlayabilir, güç tasarrufu yapabilir ve ısınma süresinin olmamasıyla ve Beyaz LED ışığı sayesinde daha az güç tüketimi sağlar. Otomatik Kapanma Özelliği, tarayıcıyı kullanmadığınız belirli bir sürenin ardından otomatik olarak kapatarak enerji tasarrufu sağlar.

Tek dokunuşta kullanım

Kullanım, en karmaşık işlevlerde bile hızlı ve kolaydır. 7 EZ düğmesi; Otomatik Tarama, Kopyalama, E-posta ve çok sayfalı PDF yaratma özelliklerine anında erişebilmenizi sağlar. ‘Otomatik Tarama’ düğmesi, fotoğraf, belge ve film türlerini tanıyarak tarama ve saklama için uygun ayarlar sunar. Yerleşik AC adaptörü, üniteyi daha kompakt hale getirir ve masaüstü karmaşıklığını azaltır.

Çok yönlü film kullanımı

Tüm tarama ihtiyaçlarınızı dahili film adaptörüyle sorunsuzca karşılar. Negatif ya da pozitif olmasından bağımsız olarak, 12x 35mm film şeridini ve 4x çerçeveli diaları, tek bir işlemle tarar. Ayrıca 120 format filmi (maks. 6x 22 cm) destekler.

Otomatik görüntü düzeltme

Çizilmiş, hasarlı, tozlu ve solmuş filmleri, can sıkıcı elle rötuşlama işlemlerine gerek kalmadan, kolaylıkla düzeltir. Canon’un tarayıcı içerisine entegre edilmiş olan eşsiz FARE (Otomatik Film Rötuş ve Geliştirme) Seviye 3 teknolojisi film yüzeyi üzerindeki fiziksel bozuklukları arayan kızılötesi bir ışık kullanarak bu işi sizin yerinize yapar.

Akıllı yazılım dahildir

Birçok kullanışlı işleve sahip My Image Garden ve Tarama Yardımcı yazılımı ile tarama işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirin. Taradığınız dosyaları kolaylıkla yönetin, çıkışı ve son görsel veya belgelerin kalitesini optimize etmek için Otomatik Belge Düzeltme özelliğini kullanın. Belgeleri, gizli bilgileri korumak için şifreli koruma özelliğine sahip PDF`lere dönüştürün.