Close
Arama
Filters

Canon DR-C125W

Ofiste, satış noktasında veya evde kablosuz bağlantı için Wi-Fi tarama. DR-C125W’nin yerleşik Wi-Fi özelliği, mobil tablet ve PC aygıtlarından kablosuz taramaya olanak sağlar. Ofis kullanıcıları arasında belge ve bilgi paylaşımı, perakende satış noktalarında ve evlerde taramalar için idealdir.
Üretici: Canon

Esnek tarama ve paylaşım

Yerleşik Wi-Fi işlevine sahip DR-C125W, müşterilere daha iyi bir deneyim sunar ve daha hızlı karar alınmasına olanak verir. iPad, iPhone ve Android aygıtlarının doğrudan satış noktasından belgeleri verimli şekilde toplu halde taranmasını sağlar. Daha hızlı işlem için önemli müşteri verileri çabucak doğrulanabilir ve bulut tabanlı iş akışlarına ve bilgi yönetimi sistemlerine hemen gönderilebilir. İşletmeler, DR-C125W`yi kurumsal departmanlar veya küçük ofisler arasında kablosuz olarak paylaşabilir. Kullanıcılar kişisel mobil cihazlarını kullanarak bağlanıp tarama yapabilir veya masaüstü PC`lerinden bağlanabilir.

Hızlı, çok yönlü tarama

Ekiplerin hızlı ve verimli şekilde çalışmasına yardımcı olmak için DR-C125W, yüksek hız sunar, çift taraflı tarama hızı 31 görüntü/dakikaya varır (Wi-Fi modu*). Ultrasonik çift besleme algılama işlevine sahip 30 sayfalık otomatik belge besleyici, karışık toplu belgeleri güvenilir şekilde işler. Seçilebilir düz besleme yolu, kimlik kartlarının, fotoğrafların ve 3 m uzunluğuna kadar belgelerin kolayca taranmasını sağlar.

CaptureOnTouch

Tarayıcı Kablosuz Bağlantı Yardımcı Programı ile birlikte (CaptureOnTouch yazılımı), PC`nizden DR-C125W`ye kablosuz taramaya olanak sağlar. Tam Otomatik Modda CaptureOnTouch, belge içeriği için ideal tarama ayarlarını otomatik olarak uygular.

Görevleri kolaylaştıran yazılım

DR-C125W, masaüstü PC`nizde çalışırken verimliliği artırmak için BizCard, OmniPage, PaperPort (Win), eCopy PDF Pro Office ve PageManager (Mac) gibi çok güçlü ‘kullanıma hazır’ yazılım setiyle birlikte gelir.

Kompakt profil, ilham veren tasarım

Benzersiz dikey J-Path belge besleme tasarımı sayesinde DR-C125W, tarama yapılırken daha az yer kaplar. Tarayıcı, küçük dar bir masaya, pencere kenarına veya alan kısıtlaması olabilecek her tür satış noktalasına rahatça konumlandırılabilir.

Gelişmiş görüntü işleme

DR-C125W; otomatik renk algılama, metin geliştirme ve gelişmiş eğrilik düzeltme gibi görüntü işleme özelliklerini içerir. MultiStream™ teknolojisi, farklı tarama modlarında eşzamanlı görüntü çıktılarına olanak sağlar.**

CaptureOnTouch Mobile

Bu ücretsiz, indirilebilir mobil uygulama, doğrudan mobil/tablet cihazınızdan belgeleri toplu halde taramanıza olanak sağlar ve otomatik belge algılama, eğrilik düzeltme ve boş sayfa silme gibi gelişmiş görüntü işleme özelliklerini içerir.