Close
Arama
Filters

Canon imageRUNNER 2202

Maliyeti düşük tutmak isteyen bireyler ve küçük çalışma grupları için temel A3 siyah beyaz özellikli, çok işlevli bir üründür. Model yalnızca belirli bölgelerde mevcuttur¹ imageRUNNER 2202, yerel baskı ve USB yoluyla tarama özelliğiyle A3 siyah beyaz fotokopi gereksinimleriniz için temel çözümdür. Maliyeti düşük tutmak isteyen bireyler ve küçük çalışma grupları için idealdir.

Maliyetin ön planda tutulduğu ortamlar için tasarlanmıştır

imageRUNNER 2202, maliyetin ön planda tutulduğu ortamlar için bir A3 çözümüdür. Canon`un toner ve uzun ömürlü tambur teknolojisi, kullanıcıların sarf malzemelerini sık sık değiştirmesine gerek olmadan cihazlarını daha uzun süre kullanabilmelerini sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde ister masaüstü ister opsiyonel düz altlıklı zemin standı olsun, alanın kısıtlı olduğu ofis ortamlarına sorunsuzca sığar.

Kullanıcı dostu kullanım

Kullanılabilirlik ve kontrol, basit 5 satırlı bir ekran ve kullanıcılara Arapça, Türkçe veya Rusça³ da dahil olmak üzere kendi dillerinde gezinme olanağı sağlayan işlev menüleri ve yazıcı sürücüleri sayesinde sağlanır. "Favori ayarlar" düğmesi, kopya sayısı veya kağıt boyutu gibi sık kullanılan ayarlara hızlı erişim sağlayarak kullanıcılara zamandan tasarruf ettirir.

Enerji verimliliği

imageRUNNER 2202, uyku modunda yalnızca 2 watt tüketir ve Canon`un talep üzerine sabitleme teknolojisi sayesinde uyku modundan hızla çıkar. Böylece, üretkenliği etkilemeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Makine ayrıca ENERGY STAR® uyumludur.

En basit haliyle çok işlevli ürün

Dakikada 22 sayfa (A4) hızla temel fotokopi, A3`e kadar format desteği ve de USB kablosuyla baskı ve tarama özelliği sayesinde kullanıcılar basit ama esnek bir çok işlevli çözüme erişir. Kullanıcılar, MF Toolbox² masaüstü uygulamasıyla belge tarayabilir ve belgeleri önceden belirlenmiş e-posta adreslerine gönderebilirler veya PC`de klasör saklayabilirler. Kişisel tarama ayarlarının yanı sıra PDF gibi aranabilir ve yüksek sıkıştırmalı formatlar da kolay veri yakalamayı, paylaşımı ve arşivlemeyi destekler.

Kullanıma hazır çözüm

imageRUNNER 2202, basitlik ve maliyet tasarrufu dikkate alınarak tasarlanmıştır. Hızlı kurulum olanağı ve kullanıcı arabiriminden erişilebilen kolay kurulum kılavuzu "kullanıma hazır" bir çözüm sunar. İlk toneriniz de ürünle birlikte verilir. Böylece, cihazı doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz.