Close
Arama
Filters

Canon imageRUNNER 2202N

Küçük çalışma grupları için optimize edilmiş kompakt ve verimli A3 siyah beyaz çok işlevli ürün Standart olarak ağ üzerinden baskı özelliği sunan ve az yer kaplayan A3 çok işlevli ürün imageRUNNER 2202N, dakikada 22 sayfa hızla siyah beyaz baskı olanağı sunarak temel çıktı gereksinimlerinizi karşılar. Küçük çalışma grupları için idealdir.

Düşük maliyetli

imageRUNNER 2202N, kullanıcıların sarf malzemelerini sık sık değiştirmesine gerek olmadan cihazlarını daha uzun süre kullanabilmeleri için Canon`un toner ve uzun ömürlü tambur teknolojisini kullanan uygun maliyetli bir A3 cihazıdır.Kompakt tasarımı sayesinde ister masaüstü ister opsiyonel düz altlıklı zemin standı olsun, ofis alanınıza sorunsuzca sığar. imageRUNNER 2202N, temel baskı, fotokopi ve tarama gereksinimleri için verimli ve etkili bir çözüm arayan küçük çalışma grupları için idealdir.

Kişisel iş gereksinimlerinizi karşılayacak esneklikte

İşletmeniz için ister en basit ister daha özel bir çıktı çözümü gereksin, imageRUNNER 2202N temel gereksinimlerinize uygun hem standart hem de opsiyonel birçok özelliğe sahiptir. Opsiyonel bir ADF ile çok sayfalı belgelerin fotokopisini veya taramasını kolaylaştırın ya da opsiyonel bir kasetle kağıt kapasitesini artırın.Arapça, Rusça ve Türkçe de dahil olmak üzere kullanıcı arabirimi ve baskı sürücüleri için genişletilmiş dil desteği sayesinde bu cihaz çeşitli kültürel ortamlarda kullanım için uygun hale geliyor.

Enerji verimliliği

imageRUNNER 2202N, uyku modunda yalnızca 2 watt tüketir ve Canon`un talep üzerine sabitleme teknolojisi sayesinde uyku modundan hızla çıkar. Böylece, üretkenlik etkilenmeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Makine ayrıca ENERGY STAR® uyumludur.

Verimli

Kullanımı kolay 5 satırlı arkadan aydınlatmalı ekran, kullanıcıların işlerini daha hızlı halletmelerini sağlar. A4 formatının yanı sıra A3 formatının da desteklenmesi belge yazdırırken esneklik sağlar. Standart ağ özelliğiyle şirketinizin ağına doğrudan entegrasyon olanağı sayesinde cihazın kolayca paylaşılabilmesi sağlanır. Opsiyonel otomatik çift taraflı işlev sayesinde üretkenliği artırabilir ve kağıttan tasarruf edebilirsiniz.Kullanıcılar, MF Toolbox masaüstü uygulamasıyla belge tarayabilir ve önceden belirlenmiş e-posta adreslerine gönderebilirler veya PC`de klasör saklayabilirler. Kişisel tarama ayarlarının yanı sıra PDF gibi aranabilir ve yüksek sıkıştırmalı formatlar da kolay veri yakalamayı, paylaşımını ve alımını destekler.

Gönül rahatlığı ve kontrol sağlar

Hızlı kurulum olanağı ve kullanıcı arabiriminden erişilebilen kolay kurulum kılavuzu neredeyse "kullanıma hazır" bir çözüm sunar. Opsiyonel E-RDS aracıyla Canon`un e-Bakım hizmeti ile uyumluluk, uzaktan teşhis ve sarf malzemeleri denetimi sayesinde daha fazla çalışma süresi sağlarken otomatik sayaç okumalı doğru faturalandırma olanağı da işinizin önceliklerine odaklanmanızı sağlar.