Close
Arama
Filters

Canon imageRUNNER 2420

Az yer kaplayan bu cihaz oldukça yüksek düzeyde verimli siyah beyaz fotokopiye ek olarak USB yoluyla dakikada 20 sayfaya/fotokopiye kadar yerel baskı sağlar. İsteğe bağlı ağda baskı ve tarama özelliğiyle bu cihaz küçük ofisler için idealdir.

Yerel baskılı kompakt ve düşük maliyetli siyah beyaz fotokopi makinesi

Yeni az yer kaplayan fotokopi makineleri serisi yüksek düzeyde verimli fotokopiye ek olarak USB yoluyla yerel baskı sağlar. Düşük sahip olma maliyetiyle üretken bir çözüm arayan yoğun, küçük çalışma grupları için idealdirler.

İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde ölçeklendirilebilir

Bu kompakt modeller en zorlu işlerle bile başa çıkacak şekilde yapılandırılabilir. İlave kağıt çekmeceleriyle, gereksinimlerinize en uygun kapasiteyi seçebilirsiniz; A3`e kadar çeşitli boyutlarda 1080 sayfaya kadar. Diğer seçenekler arasında ağda baskı ve tarama, çift taraflı çıktı ve zımbalama da bulunur. Böylece ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, profesyonel performans ve size gereken süper sonuçları bekleyebilirsiniz.

Çevre üzerinde daha düşük etki

Bu ENERGY STAR® onaylı modeller muazzam enerji verimliliği sunar, uyku modunda 4,5 watt gibi düşük tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar ve maliyetleri düşürür. Canon’un Talep Üzerine sabitleme teknolojisi sayesinde verimlilik uyku modundan hızla çıkar, böylece verimliliği etkilemeden enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Daha üretken olun

Basit ve sezgisel arkadan aydınlatmalı 5 satırlı LCD ekranıyla kullanıcılar daha fazlasını daha hızlı yapabilir. Dakikada 20 sayfa yüksek kaliteli kopya ve sıradışı hızıyla (7,9 saniye ilk kopya çıkış süresi) imageRUNNER 2420 size zaman kazandırır.

Muazzam güvenilirlik ve destek

Gelişmiş dayanıklılık ve hizmet verme özelliği ile sürekli yüksek kalitede çıktılar sunar. Canon`un dünya çapındaki hizmet ve desteği, uzman kurulum, eğitim ve yerinde hizmetlere ek olarak önceden belirlenmiş Hizmet Seviyesi Anlaşmaları da sunar. Sayfa başına ödeme özelliği ile sadece yazdırdığınız kadar para ödersiniz, böylece maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Mükemmel toplam müşteri hizmeti bizim önceliğimizdir, müşterilerimizin %93`ü* ekipmanlarının tamiri için geçen süreden memnun kalmıştır.