ENG

Ürünler » Canon CN-E15.5-47mm T2.8 L S/SP

Canon CN-E15.5-47mm T2.8 L S/SP

4K üretim için olağanüstü optik performans CN-E15,5-47 mm T2,8 L S/SP; 2K ve 4K üretim formatları için hafif bir Süper 35 mm sinematografi lensidir. EF yuvası (S modeli) ve PL yuvası (SP modeli) seçeneği mevcuttur

Bröşür Sürücüsü

Olağanüstü optik performans

CN-E15,5-47 mm T2,8 L S/SP; son teknolojiye sahip zorlu prodüksiyonlar için olağanüstü optik performans sunan Süper 35 mm formatı için EF/PL yuvalı bir lenstir. Bu lens herhangi bir HD görüntüleme sisteminin performans gereksinimlerini geride bırakır. Zum aralığı boyunca net, tutarlı görüntüler elde edilmesi için flüorit ve geniş küresel olmayan lensle birlikte gelişmiş bir optik tasarıma sahiptir. Odaklama sırasında nefes alma etkisini önemli ölçüde en aza indiren benzersiz bir optik tasarıma sahiptir, böylece içeri odaklamada yeni bir yaratıcılık düzeyi oluşturulmasına olanak tanır. Ayrıca lens kullanımında yüksek hassasiyet sağlayan Odak 300°/ Zum 160°`lik son derece geniş bir dönüş açısına sahiptir.Bu lens ayrıca görüş açısında odaklamanın ortaya çıkardığı değişiklikleri en aza indirmek için dahili odaklama donanımına ve hoş bir bokeh etkisi yaratan 11 yapraklı diyaframa sahiptir. Yenilikçi cam yapısı, sıcaklığa göre belirlenmiş işaretleme tutarsızlıklarını önlemek için silindir genişlemesini ve daralmasını telafi eder.

Çok Yönlülük

CN-E15,5-47 mm T2,8 L S/SP lens, silindirin her iki tarafındaki açılı yüzeylerin üzerinde bulunan işaretlerle arkadan veya kameranın herhangi bir yanından ayarları okumayı kolaylaştırır. Hatta prodüksiyon ihtiyacına bağlı olarak odak işaretleri, standart etiketlemeden metrik değerlere dönüştürülebilir. Bu lenste, tutarlı çalıştırma torkuyla uygun direnç miktarı sağlayan kontrol halkaları ve pek çok prodüksiyon uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için kapaklı "flange-back" (geri flanş) ayar mekanizması bulunur.Ayrıca Canon`un tüm PL yuvalı lenslerinde sıkı renk üretimi eşleştirmesi sağlamak için ISO Renk Katkı İndeksi (CCI) temelli bilgisayar simülasyonu kullanılmıştır.