Close
Arama
Filters

Canon

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

uniFLOW Güvenli Baskı

uniFLOW sayesinde kullanıcılar hassas belgeleri herhangi bir ağ yazıcısına gönderebilir ve yalnızca yazıcının yanına geldiklerinde baskı alabilmektedir. Bu yazıcı farklı bir katta, binada, şehirde ve hatta ülkede olabilir. Böylece kullanıcılar belgelerinin güvende olduğunu bilerek ne zaman ve nerede baskı alacağını seçebilmektedir.

uniFLOW Gelişmiş Tarama

uniFLOW sayesinde kullanıcılar Çok İşlevli Canon Aygıtlarından kolay ve hızlı bir şekilde e-postaya veya Microsoft SharePoint veya Canon Therefore gibi dosya sistemlerine doğrudan belge tarayabilir ve sıkıştırabilir. Filodaki kullanıcıları izleyen kişiselleştirilmiş iş akışları tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlar.

uniFLOW Belge Güvenliği

uniFLOW, müşterilerin kurum genelinde MFD faaliyetlerine yönelik güvenlik önlemlerini artırmasına imkan tanır. Yazdırılacak belgeler, kullanıcının Çok İşlevli Canon Aygıtında kimlik doğrulaması yapmasına ve baskı iznini vermesine kadar sunucuda tutulabilir. Tüm gizli veriler izlenir ve maliyetli bilgi sızıntıları önlenir.

uniFLOW Akıllı Yönlendirme

uniFLOW sayesinde yöneticiler belgelerin nasıl ve nerede yazdırılacağına ilişkin kuralları belirleyebilir. Bu kurallar yazdırılan renkli sayfa sayısı, belgedeki sayfa sayısı veya toplam maliyet olabilir. Bu özellik, büyük işlerin masaüstü yazıcılarda kuyruk oluşturmasını engeller ve renkli baskı hacimlerini merkezi olarak kontrol ederek tasarruf sağlar