Close
Arama
Filters

Canon

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Canon imageRUNNER ADVANCE C250i

Kompakt ve üretken renkli çıktı Bu kompakt renkli A4 imageRUNNER ADVANCE, standlı veya masaüstü cihazı olarak kullanılabilir. Kaliteli renk aktarımı sağlaması ve bilgileri güvende tutmasından dolayı küçük çalışma grupları için idealdir

Canon imageRUNNER ADVANCE C2230i

Bu 30 sayfa/dakika kapasiteli kompakt çok işlevli ürün kaliteli renk aktarımı sağlar. Kolay entegrasyon, güvenlik özellikleri, maliyet görünürlüğü ve en üst enerji verimliliği, bu ürünü küçük çalışma grupları için ideal bir hale getirir.

Canon imageRUNNER ADVANCE C2225i

Bu 25 sayfa/dakika kapasiteli kompakt çok işlevli ürün kaliteli renk aktarımı sağlar. Kolay entegrasyon, güvenlik özellikleri, maliyet görünürlüğü ve en üst enerji verimliliği, bu ürünü küçük çalışma grupları için ideal bir hale getirir.

Canon imageRUNNER ADVANCE C2220L

20 sayfa/dk hızında baskı yapabilen bu kompakt aygıt, en az yatırımla sağladığı pratik işlevselliği ve akıllı aktarımı açısından küçük çalışma grupları ve ofisler için mükemmel seçimdir.

Canon imageRUNNER ADVANCE C2220i

Bu 20 sayfa/dakika kapasiteli kompakt çok işlevli ürün kaliteli renk aktarımı sağlar. Kolay entegrasyon, güvenlik özellikleri, maliyet takibi ve en üst enerji verimliliği, bu ürünü küçük çalışma grupları için ideal bir hale getirir.
0,00 TL

Canon imageRUNNER ADVANCE 8595 Pro - Siyah Beyaz Üretim

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun. ...