ENG

Ürünler » Canon DR-7580

Canon DR-7580

DR-7580, düşük ve orta hacimli üretim ortamlarının en zorlu uygulamalarını yerine getirmelerini sağlayan zengin çeşitlilikte çok yönlü özelliklerle birlikte gelir - bu arada iş gücü maliyeti, zaman ve alandan tasarruf sağlar.

Bröşür Sürücüsü

Müthiş tarama hızı

Belge tarama hızlarını önemli ölçüde artırmak için, DR-7580 yerleşik JPEG sıkıştırma ve yeni bir CIS (Yeni Teknoloji Görüntü Sensörü) içermektedir. Sonuç olarak, siyah beyaz/gri tonlamalı modda 75 sayfa/dakikaya kadar hızlara erişir (A4 yatay, 200 dpi) . Ayrıca çift yön için en fazla 150 görüntü/dakika ile, DR-7580 eşsiz üretkenlik sunar.

A3 Kullanma Yeteneği

DR-7580 çok çeşitli iş uygulamalarında ideal bir tarayıcıdır. A3 boyutuna kadar tarama yeteneği vardır. Karışık boyut ve kalınlıklarda belgeleri tarayarak, yüksek hacimli işler için gereken esnekliği sağlayabilir.

MultiStream™ verimliliği

Gelişmiş MultiStream™ teknolojisinin dahil edilmesi, aynı anda iki farkı tarama modunda görüntü çıktısına izin verir. Örneğin, tarayıcının bir sayfadaki grafik ve metinleri otomatik olarak algılamasını sağlayıp, resmi kolayca yönetilip saklanabilen küçük bir dosya boyutuna sıkıştırabilir.

Güçlü CapturePerfect yardımcı yazılımı

Yeni CapturePerfect 3.0 yardımcı yazılımı, Canon`un en son sürücü ve tarayıcı donanımı işlevleriyle birlikte, görüntü kalitesini ve genel kullanım kolaylığını optimize ederken, kapsamlı uygulamalar için gereken yetenek ve çok yönlülüğü sunar. Üretkenliği artırmak için çeşitli isteğe bağlı aksesuarlar da bulunmaktadır.

Üstün kalite

Yüksek kaliteli belge tarama için, DR-7580, 600 x 600 dpi`ye kadar çıktı çözünürlüğü verir. Gelişmiş metin algılama, açık renk metnin okunaklılığını geliştirir ve çift ışık sensörlü sistem, belgedeki buruşma gölgelerinin taranan görüntüde belirmesini engeller.

Dünyaca ünlü güvenilirlik

DR-7580 tarayıcı, Canon`un güçlü ve dayanıklı doküman ayrıştırıcı silindir sistemiyle birleştirilmiş, yeni bir besleme mekanizması kullanır. Bu, tarayıcının daha çok çeşit kağıt kalınlığını kabul etmesini sağlar ve daha da güvenilir kağıt besleme performansı sağlar.

Kompakt ve kullanımı kolay

Kompakt ve sağlam tasarım, kolay doküman beslemenin yanı sıra mutlak güvenilirlik temin eder. Tarayıcının ana gövdesindeki basit kontrol paneli, kullanıcı dostu kullanım sağlar. Sessiz kullanım için gürültü düzeyleri düşürülmüştür. Ayrıca çift besleme dedektörleri ve basit zımba algılama, sorunsuz kullanıma katkıda bulunur.

GENEL ÜRÜN BILGILERİ

Tarayıcı Tipi : Masaüstü Sayfa Beslemeli Tarayıcı
Güç Kaynağı : 220-240V 50/60Hz
Boyutlar : 460 x 525 x 310 (Y x G x D) (tepsi kapalıyken)
Ağırlık : Yaklaşık 23kg
Arabirim : 1 USB 2.0 ve 2 SCSI-III

DOKÜMAN OKUMA

Tarama Elemanı : Yeni Teknoloji Görüntü Sensörü (CMOS)
Işık Kaynağı : 3 renkli (RGB) LED
Tarama Hızı : Siyah Beyaz: 75 sayfa/dakika / 150 görüntü/dakika
Gri Tonlamalı: 75 sayfa/dakika / 150 görüntü/dakika
Çıktı Modu : devre kartı tarafından jpeg
sürücü tarafından CCITT Group 4, PDF, BMP, TIFF
Renk Kaybı : RGB - Kullanıcı seçimli (ön/arka/her ikisi)

DOKÜMAN BESLEME

Doküman Kalınlığı : Otomatik Besleme: 0,06 - 0,15mm
Elle Besleme: 0,05 - 0,3mm
Doküman Boyutları : Genişlik: 50 - 305mm
Uzunluk: 70 - 432mm
Kağıt Besleme Kapasitesi : 500 yaprak (A4)

CİHAZA ÖZEL

Yazılım : CapturePerfect 3.0 Yardımcı Yazılımı
Sürücüler : Windows® 98SE/2000/Me/XP, Windows® NT için ISIS/TWAIN sürücüsü
Opsiyonel parçalar : Damgalayıcı, Mekanik Sayaç, Barkod Modülü, Silindir Değiştirme Takımı.