ENG

Ürünler » Canon DR-9080C

Canon DR-9080C

DR-9080C ile, geliştirilmiş hız, kalite ve 24 bit renk desteğine sahip yüksek hacimli üretim taramasından yararlanarak, çok çeşitli iş uygulamaları için üstün çözümler sağlayabilirsiniz.

Bröşür Sürücüsü

Müthiş tarama hızı

Belge tarama hızlarını önemli ölçüde artırmak için, DR-9080C yerleşik JPEG sıkıştırma ve yeni bir CIS (Yeni Yeknoloji Görüntü Sensörü) içermektedir. Sonuç olarak, siyah beyaz ve beyaz/gri tonlamalı modunda (A4 dikey, 200 dpi) ve hatta renkli modunda (A4 dikey, 100 dpi) dakikada 90 sayfa hızına erişmektedir. Ayrıca dakikada 180 görüntüye varan hızlı çift taraflı taramayla eşsiz üretkenlik sunar.

A3 ve renk avantajı

DR-9080C tarayıcı, A3 boyutuna kadar tarayabilir, karışık boyut ve kalınlıklarda belgeleri tarayarak, yüksek hacimli işler için gereken esnekliği sağlayabilir. Ayrıca çok çeşitli iş uygulamalarında kullanım için 24 bit renk desteği sağlar.

MultiStream™ verimliliği

Gelişmiş MultiStream™ teknolojisinin dahil edilmesi, aynı anda iki farkı tarama modunda görüntü çıktısına izin verir. Örneğin, bir çıktı renkli, diğeri siyah beyaz olabilir. Ardından renkli görüntü arşivleme için kaydedilirken, tek renkli görüntü OCR kullanımı için kaydedilebilir.

Güçlü CapturePerfect yardımcı yazılımı

Yeni CapturePerfect 3.0 yardımcı yazılımı, Canon`un en son sürücü ve tarayıcı donanımı işlevleriyle birlikte, görüntü kalitesini ve genel kullanım kolaylığını optimize ederken, kapsamlı uygulamalar için gereken yetenek ve çok yönlülüğü sunar. Üretkenliği artırmak için çeşitli isteğe bağlı aksesuarlar da bulunmaktadır.

Üstün kalite

Yüksek kaliteli belge tarama için, DR-9080C, 600 x 600 dpi`ye kadar çıktı çözünürlüğü sağlar ve harelenme etkisini azaltıp kaliteyi geliştiren bir ‘düzeltme’ işlevi sunar. Gelişmiş metin algılama, açık renk metnin okunaklılığını artırır ve çift ışık sensörlü sistem, belgedeki buruşma gölgelerinin taranan görüntüde oluşmasını engeller.

Dünyaca ünlü güvenilirlik

DR-9080C, Canon`un güçlü ve dayanıklı doküman ayrıştırıcı silindir sistemiyle birleştirilmiş, yeni bir besleme mekanizması kullanır. Bu, tarayıcının daha çok çeşit kağıt kalınlığını kabul etmesini sağlar ve daha da güvenilir kağıt besleme performansı sağlar.

Kompakt ve kullanımı kolay

Kompakt ancak sağlam tasarım, kolay yerleştirmenin yanı sıra mutlak güvenilirlik temin eder. Tarayıcının ana gövdesindeki basit kontrol paneli, kullanıcı dostu kullanım sağlar. Sessiz kullanım için gürültü düzeyleri düşürülmüştür. Ayrıca çift besleme ve basit zımba algılama, sorunsuz kullanıma katkıda bulunur.

GENEL ÜRÜN BILGILERİ

Tarayıcı Tipi : Masaüstü Sayfa Beslemeli Tarayıcı
Renkli : Evet
Güç Kaynağı : 220-240V 50/60Hz
Boyutlar : 460 x 525 x 310 (Y x G x D) (tepsi kapalıyken)
Ağırlık : Yaklaşık 23kg
Arabirim : 1 USB 2.0 ve 2 SCSI-III

DOKÜMAN OKUMA

Tarama Elemanı : Yeni Teknoloji Görüntü Sensörü (CMOS)
Işık Kaynağı : 3 renkli (RGB) LED
Tarama Hızı : Siyah beyaz: 90 sayfa/dakika / 180 görüntü/dakika
Gri tonlamalı: 90 sayfa/dakika / 80 görüntü/dakika
Renkli: 50 sayfa/dakika / 100 görüntü/dakika (sıkıştırmayla)
Çıktı Modu : devre kartı tarafından jpeg, sürücü tarafından CCITT Group 4, PDF, BMP TIFF
Tarama Çözünürlüğü : 100/150/200/300/400/600dpi
Renk Kaybı : RGB - Kullanıcı seçimli (ön/arka/her ikisi)

DOKÜMAN BESLEME

Doküman Kalınlığı : Otomatik Besleme: 0,06 - 0,15mm
Elle Besleme: 0,05 - 0,3mm
Doküman Boyutları : 50-305mm (genişlik)
70 - 432mm (uzunluk)
Kağıt Besleme Kapasitesi : 500 yaprak (A4)

CİHAZA ÖZEL

Sürücüler : Windows® 98SE/2000/Me/XP, Windows NT® için ISIS/TWAIN sürücüsü
Opsiyonel parçalar : Damgalayıcı, Mekanik Sayaç, Barkod Modülü, Silindir Değiştirme Takımı.