ENG

Ürünler » Canon Flatbed Scanner Unit 201

Canon Flatbed Scanner Unit 201

Yüksek Hızlı A3 FlatbedTarayıcısı, ciltli ve hassas dokümanların taranması için mükemmel bir seçenektir. Kitap, dergi gibi ciltli dokümanlar ve hassas belgeleri taramak için Canon A3 Flatbed Tarayıcı Ünitesi 201 kullanabilirsiniz. Ayrıca imageFORMULA ürün grubumuzla entegre çalışabilirsiniz.

Bröşür Sürücüsü

Üretkenliğinizi artıran yüksek performans

Canon’un Flatbed (Düz Yatak) Tarayıcı Ünitesi 201, yüksek hızda, 200dpi çözünürlükle 3,5sn`ye içerisinde A3 dokümanı tarayabilir. Isınma süresine ihtiyaç duymayan Canon`un LED ışık kaynağı teknolojisi sayesinde taramaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Bir ADF ünitesi olan DR tarayıcı ile, hızlı A3 flatbed (düz yatak) taramasının yanı sıra yüksek hızlı toplu tarama özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Daha verimli bir şekilde zamandan da tasarruf ederek tarama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

DR tarayıcınızın gücüne güç katın

Canon imageFORMULA tarayıcıları ve Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 201 arasındaki sorunsuz bağlantı, tek bir işlemde ADF ve düz yatak optimize ederken daha fazla tarama seçeneği sunar. Farklı belge tiplerini tek seferde tarayın, e-posta, klasör ve popüler veri yönetimi uygulamalarını da içeren çeşitli hedeflere kolayca gönderin. Tarayıcılar arasındaki akıllı iletişim; A3 Flatbed, DR tarayıcısına bağlıyken belge besleyicisinde kağıt olmadığında algılar ve otomatik olarak Düz Yatak Ünitesinden taramaya başlar

Kompakt, şık ve sağlam

Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 201; ince, şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, kapladığı alan bir A3 kağıdından sadece biraz daha geniştir. Dolayısıyla, masaüstünde kalıcı bir şekilde yerleştirilmeye uygundur veya kullanılmadığında kolayca saklanabilir.

Farklı belge tiplerini tarama seçeneği

A3 Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 201; kitap, dergi, muhasebe defterleri gibi ciltli dokümanları ve hassas belgeleri de içeren çok çeşitli dokümanların taranması için idealdir. Kamu kuruluşları, kütüphaneler, inşaat sektörü ve genel ofis ortamları için mükemmel bir çözümdür.

Görüntü İyileştirme başarınızı artırır.

Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 201, kullanıcıların kapak açıkken tarama yapabilmelerini ve yüksek kaliteli görüntüler almalarını sağlayan akıllı ortam ışığını önleme ve diğer görüntü işleme özelliklerine sahiptir. Bu, büyük hacimli belgeleri hızlı bir şekilde taramanız gerektiğinde, üretkenliğinizi artıran değerli bir özelliktir. Bununla birlikte, otomatik sayfa boyutu algılama, eğrilik düzeltme ve MultiStream gibi DR tarayıcısının görüntü işleme özelliklerini kullanarak her defasında yüksek kaliteli taramaları tutarlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

GENEL ÜRÜN BILGILERİ

Tip : Opsiyonel A3 Düz Yatak Tarayıcı
Tarama sensörü ünitesi : CCD Sensör
Optik çözünürlük : 600 dpi
Işık kaynağı : LED RGB
Tarama yönü : Ön
Arabirim : Yüksek hızlı USB 2.0
Boyutlar (GxDxY) : Tepsi Kapalıyken: 571 mm (G) x 436 (D) x 96 (Y) mm
Ağırlık : Yaklaşık 8,5 kg
Güç gereksinimleri : AC100 - 240 V (50/60 Hz)
Güç tüketimi : Tarama: 21 W veya daha az, Uyku modu: 3,1 W veya daha az, Güç kapalıyken: 0,3 W`tan daha az
Çalışma ortamı : 10 - 32,5°C (50 - 90,5°F), Nem %20 - 80 Bağıl Nem
Çevre uyumluluğu : RoHS ve ENERGY STAR

TARAMA TEKNIK ÖZELLIKLERI

Siyah Beyaz : A4: 3,0 saniye A3: 3,5 saniye
Renkli : A4: 3,5 saniye A3: 4,5 saniye
Çıktı çözünürlüğü : 100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 200 dpi, 240 x 240 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi
Çıktı modu : Siyah Beyaz, Hata Düzeltme, Gelişmiş Metin Algılama II, 8 bit Gri Tonlama: (256 düzey), 24 bit Renk, Otomatik Renk Algılama

BELGE ÖZELLIKLERI

Genişlik : En fazla 297,4 mm
Uzunluk : En fazla 431,8 mm

ÖZELLIKLER

- : Otomatik Sayfa Boyutu Algılama, Eğrilik Düzeltme, Ortam Işığını Önleme Modu, Tarama Alanı Ayarı, Tarama tarafı, Kontrast Düzenleme Otomatik Çözünürlük Ayarı. 
(Görüntü işleme işlevini bağlı DR serisi tarayıcılardan alır)