ENG

Ürünler » Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Hareket halinde tarama için taşınabilir Wi-Fi ve güç kaynağı. Taşınabilir WU10, mobil aygıtlara kablosuz taramaya olanak sağlayarak bir ağ noktasına veya harici güce, kabloyla bağlanmaya ihtiyaç duymayan gerçek bir mobil tarama deneyimi sunar.

Bröşür Sürücüsü

İdeal taşınabilir tarama sunucusu

WU10 opsiyonel Wi-Fi birimi, imageFORMULA mobil tarayıcı ürünlerimize mükemmel bir opsiyondur. Kullanıcılara hareket halindeyken veya ofisteyken kablosuz tarama yapma olanağı sunar, böylece kullanıcılar bir güç kaynağına ya da ağa bağlanma gerekmeden verimli şekilde çalışabilir.

Nerede olursanız olun hızlı tarama

Wi-Fi ile, ister ofiste, evde, yolda, ister müşteri hizmet noktalarında, nerede olursanız olun tarama yapılabilir. Sözleşme, kimlik doğrulama belgeleri ve ev faturaları gibi önemli bilgileri mobil aygıtınıza, tablet veya PC aygıtınıza tarayarak veri doğrulama ve karar alma sürecini hızlandırın ve ön tanımlı bir iş akışına ya da bulut tabanlı bir uygulamaya gönderin. WU10, pil tamamen dolu olduğunda 400 görüntüye kadar (200 dpi) taranmasını olanaklı kılar, böylece performanstan ödün vermeden hızlı mobil taramanın tadını çıkarabilirsiniz.

CaptureOnTouch Mobile

Güçlü tarama yazılımımız olan CaptureOnTouch Mobile uygulamamızı kullanarak nerede olursanız olun iPhone, iPad ve Android aygıtınıza doğrudan tarama esnekliğine sahip olursunuz. Belgelerin tek bir geçişte çift taraflı taramasını içeren özelliklerle değerli zamanınızdan tasarruf sağlayın. Otomatik belge boyutu algılama, eğrilik düzeltme ve boş sayfa silme gibi gelişmiş görüntü işleme araçları, tutarlı olarak üstün görüntü kalitesi sonuçları sunar. Bu ücretsiz uygulama hem iOS hem de Android aygıtlar için kullanılabilir. Hareket halinde daha yüksek verimlilik için çoklu taramalar gerçekleştirebilir ve topladığınız bilgileri buluta kaydedebilir veya iş akışlarına ekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen ilgili yazılımı görüntüleyin.

Bağlanması ve kullanımı kolay

Wi-Fi birimi WU10, kullanımı kolaydır; tek yapmanız gereken, güç sağlamak için USB aracılığıyla onu mobil tarama aygıtınıza bağlamak ve kablosuz çalışma özgürlüğünün tadını çıkarmaktır. Sezgisel ve renk kodlu bilgi paneliyle kullanımı kolaydır; böylece herkes kullanabilir.

Çok yönlü Wi-Fi bağlantısı

Opsiyonel Wi-Fi ünitesi hem erişim noktası hem de istasyon modu (Cihaz ile direk bağlantı) ortamlarında çalışabilir. Sürekli hareket halinde olan mobil yöneticiler, doğrudan mobil veya tablet aygıtlarına kablosuz bağlantıyı etkinleştirmek için WU10`u Canon mobil tarayıcıya bağlayabilir. Ofiste tarayıcı, şirketin Wi-Fi ağ sunucusu veya doğrudan Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla bir grup kullanıcı arasında paylaşılabilir.

GENEL ÜRÜN BILGILERİ

Tip : Opsiyonel Wi-Fi ve güç kaynağı ünitesi
Boyutlar (G x D x Y) : 125 x 71 x 31,7 mm
Ağırlık : Ana ünite 125 g / Pil 44,5 g
Arabirim : Tarayıcı bağlantısı için USB ana sistemi
IEEE802.11b/g/n
Güç Kaynağı : AC Adaptörü veya Lityum İyon pil
Tek şarjla tarama (A4, 200 dpi, Renkli) : 400 görüntü
Güç tüketimi : Maksimum güç: 13,2 W / Güç kapatma modu: 0,5 W

WI-FI TEKNIK ÖZELLIKLERI

Kullanım Modu : Erişim noktası modu / İstasyon modu
Veri Hızı (Teorik Değerler) : IEEE802.11b: Maks. 11 Mbps
IEEE802.11g: Maks. 54 Mbps
IEEE802.11n: Maks. 300 Mbps
Frekans : 2,4 GHz
Wi-Fi Güvenliği : WPA-PSK(TKIP/AES) WPA2-PSK(TKIP/AES) WEP(64/128 bit)
WPS (Wi-Fi Korumalı kurulum) Desteklenir
Bağlantı Modu : Erişim Noktası ve İstasyon Modu
Mobil İşletim Sistemi Desteği : Android ve iOS için kullanılabilir mobil uygulamalar

BIRLIKTE GELEN YAZILIM

Mac ve Windows için : Canon Tarayıcı Kablosuz Bağlantı Yardımcı Programı
Sarf Malzemeleri : Canon Lityum İyon Pil – LP-E10