ENG

Ürünler » Canon 18x50 IS All Weather

Canon 18x50 IS All Weather

Tüm hava koşulları için tasarlanmış, Görüntü Sabitleyiciye sahip yüksek güçlü dürbünler Profesyoneller ve zor beğenen amatörler için tasarlanmış yüksek büyütme özelliğine sahip bu dürbün yeni bir performans standardı oluşturan yenilikçi teknolojileri bir araya getirir.

Bröşür Sürücüsü

18x50IS AW diğer yüksek büyütme özelliğine sahip dürbünlerin arasında benzersizdir, çünkü bu dürbünler dikkate değer Canon Optik Görüntü Sabitleyici teknolojisine sahiptir. Canon video kameraları ve profesyonel lenslerinin kanıtlanan yüksek etkisiyle çığır açan bu sistem sabit bir görüntü elde etmek için anında ve sürekli ayarlamalar yapan yeni bir Değişken Açılı Prizma kullanır. Canon Optik Görüntü Sabitleyiciyle tripod kullanmaksızın bu dürbünlerin çözünürlük gücünün keyfini çıkarabilirsiniz. Onları hareket halindeki araçların içindeyken bile kullanabilirsiniz. Titreşim giderme performansıyla sadece ince ayrıntıları gözlemleme becerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda göz yorgunluğunu da azaltır.
IS serileri, alan eğimini çarpıcı bir biçimde azaltan benzersiz İkili Alan Düzleştiricili göz merceği lenslerine sahiptir. Sonuç olarak, yüksek büyütme özelliğine sahip sıradan dürbünlerin dış kenarlarında görülen görüntü bozulması ve bulanıklaşması sorunlarının hiçbiri görülmez. Bu gelişmiş tasarım aynı zamanda, gözlük kullananların tüm alanı kararma olmaksızın görebilmesi için uzun göz lastiğine sahiptir.
Canon`un müthiş optik mühendisliği aynı zamanda olağandışı genişlikte net görüş alanı sağlar. Bu özellik, istediğiniz özneyi daha kolay bulmanız için yüksek büyütme özelliğine sahip dürbünlerde oldukça önemlidir.

Büyütme (x) : 18
Hedef Çap (mm) : 50
Çıkış Açıklığı (mm) : 2.8
Gerçek Görüş Alanı : 3,7°
Görünen Görüş Alanı : 67° Genişlik
1000 m`de Görüş Alanı : 65
En Kısa Odaklama Mesafesi (m) : 6
Dürbün-Göz Mesafesi (mm) : 15
Göz Genişliği Ayarı : 58 - 76 mm
Prizma : Porro Prism II
Görüntü Sabitleyici : Var
Alan Düzleştirici Lens : İkili Alan Düzleştirici
UD Lens : Var
Güç Kaynağı - İki adet AA boyutunda pil : Var
Kauçuk Kaplama : Var
Su Geçirmezlik : Evet (JIS sınıf 4)
Süper Tayf Çoklu Kaplama : Var
Ağırlık (pilsiz) : 1180 g
Genişlik (mm) : 152
Yükseklik (mm) : 81
Derinlik (mm) : 193