ENG

Ürünler » Canon EF 35mm f/1.4L USM

Canon EF 35mm f/1.4L USM

Hızlı diyafram açıklığına ve hızlı ultrasonik odaklamaya sahip klasik geniş açılı standart lens. Dünyayı doğal göstermesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığıyla röportaj fotoğrafçılarının beğenisini toplayan EF 35 f/1,4L USM, mükemmel görüntü kalitesi ve son derece hızlı AF performansı sunar.

Bröşür Sürücüsü

 

Hızlı diyafram açıklığı ve hızlı odaklama

EF 35 mm f/1,4L USM, standart zoom lenslerde bulunanlara kıyasla kademelerce daha hızlı olan bir maksimum diyafram açıklığına sahiptir ve ışık seviyesi azalmaya başladığında fotoğrafçının elde çekim yapmaya devam etmesini sağlar. Ultrasonik motor (USM) olağanüstü hızlı ve sessize yakın odaklama sağlar; kayan lens elemanı ise tüm odaklama aralığında sabit kesinlik sunar.

Super Spectra kaplama

Super Spectra kaplamalar, doğru renk dengesi sağlar ve kontrastı arttırır. Fotoğraf makinesinin sensöründe seken ışığın yol açtığı ortak bir sorun olan parlamayı ve gölgelenmeyi de azaltır.

E-TTL II flaş ölçümü ile entegrasyon

Lens mesafe bilgisini uyumlu EOS fotoğraf makinesinin E-TTL II flaş sistemine ileterek optimum flaş ölçümünün yapılmasını sağlar.

Asferik lens elemanı

Asferik lens elemanı sayesinde EF 35 mm f/1,4L USM bozulmaların giderildiği görüntüler üretir. Kadrajın her noktasında istikrarlı görüntü kalitesi elde edilir.

L serisi kalitesi

L serisi, Canon`un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı birleştirmektedir ve toz ve neme karşı dayanıklıdır.

Aksesuarlar

Lensle birlikte bir lens siperliği ve yumuşak kılıf verilir.

Görüş açısı (yatay, dikey, diagnl) : 54°, 38°, 63°
Lens yapısı (eleman/grup) : 11/9
Grup yaprağı sayısı : 8
Minimum diyafram açıklığı : 22
En kısa odaklama mesafesi (m) : 0.3
Maksimum büyütme (x) : 0.18
AF aktüatörü : USM¹
Filtre çapı (mm) : 72
Maks. çap x uzunluk (mm) : 79 x 86
Ağırlık (g) : 580
Büyütme - Uzatma Tüpü EF12 II : 0,54 x 0,36
Büyütme - Uzatma Tüpü EF25 II : 0.97 - 0.79
Lens Kapağı : E-72U / E-72II
Lens siperliği : EW-78C
Sert muhafaza : -
Yumuşak kılıf : LP1214