ENG

Ürünler » Canon EF 85mm f/1.2L II USM

Canon EF 85mm f/1.2L II USM

Performans. İhitiyaç duyduğunuzda EF 85mm f/1,2L USM II üstün optik performans sağlayan hızlı bir lenstir. f/1,2 maksimum diyafram açıklığı, lensi düşük ışıklı ortamlarda flaşsız çekim yapan profesyonellerin tercihi haline getirir.

Bröşür Sürücüsü

 

L serisi kalite

The EF 85mm f/1.2L USM II Canon`un yüksek standart hassas optiklerine sahiptir. L serisi Canon`un en üst sınıf profesyonel lens yelpazesidir ve inanılmaz görüntü performansı ve üstün kullanılabilirliği toza/neme dayanıklı yapısıyla bir arada sunmaktadır.

Mükemmel arka plan bokeh etkisi

Dairesel çerçeveli diyafram, hedefler büyük diyafram açıklıklarında izole edilirken çekici, dengeli bir arka plan bokeh etkisi oluşturulmasına yardımcı olur.

Süper Tayf kaplamalar

Süper Tayf lens kaplamaları ve lens elemanı şekilleri parlamayı ve gölgelenmeyi (görüntü sensöründen yansımalar nedeniyle dijital kameralarda daha sık meydana gelir) bastırır. Kaplamalar gerçek renk dengesinin elde edilmesine ve canlı yüksek çözünürlüklü görüntüler için kontrastın artırılmasına da yardımcı olur.

Aksesuarlar

EF 85mm f/1,2L USM II lens bir silindir lens güneşliği ve taşıma kılıfıyla birlikte verilir.

Büyük f/1,2 diyafram açıklığı

Geniş f/1,2 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışıklı ortamlarda flaşsız çekimlerin inanılmaz bir hızla yapılmasını sağlar. Geniş diyafram açıklığı, müthiş portre fotoğrafları için alan derinliği üzerinde hassas kontrol de sağlar.

Hızlı, sessiz otomatik odak

Halka tipi USM (Ultrasonik Motor), neredeyse sessiz çalışan ultra hızlı otomatik odak için ultrasonik frekans titreşimlerini kullanır. Yüksek hızlı CPU ve optimize edilmiş AF algoritması, AF hızını daha da artırır. İyi tutma kuvveti, ultra çekimlere neden olmadan lens grubunun odaklanmasını durdurur. Tam zamanlı elektronik manuel odak kontrolü AF`nin kapatılması gerekmeden kullanılabilir.

Mesafe bilgilerini E-TTL II`ye aktarır

Lens mesafe bilgilerini kameranın E-TTL II flaş sistemine aktarır; böylece, her çekim koşulunda optimum flaş ölçümü sağlanır.

Görüş açısı (yatay, dikey, diagnl) : 16º, 
24º,
28º 30`
Lens yapısı (eleman/grup) : 8/7
Grup yaprağı sayısı : 8
Minimum diyafram açıklığı : 16
En kısa odaklama mesafesi (m) : 0.95
Maksimum büyütme (x) : 0.11
Mesafe bilgileri : Var
Görüntü sabitleyici : Yok
AF aktüatörü : Halka USM ¹
Filtre çapı (mm) : 72
Maks. çap x uzunluk (mm) : 91,5 x 84,0
Ağırlık (g) : 1025
Büyütme - Uzatma Tüpü EF12 II : 0,25-0,15
Büyütme - Uzatma Tüpü EF25 II : 0,42-0,33
Lens Kapağı : E-72U /E-72II
Lens siperliği : ES-79 II
Yumuşak kılıf : LP1219
Uzatıcılar EF1.4x II ve EF2x II : Uyumlu değildir