ENG

Ürünler » Canon Extender EF 1.4x III

Canon Extender EF 1.4x III

Görüntü kalitesinden ödün vermeden lensinizin bütün potansiyelini kullanın Basın, spor ve doğa fotoğrafçılığı için ideal olan bu kompakt uzatıcı, daha yüksek AF hassasiyeti ve kamera ile lens arasındaki geliştirilmiş iletişim sayesinde, Canon L serisi telefoto ya da telefoto zoom lensin odak uzaklığını 1,4x katına kadar arttırır.

Bröşür Sürücüsü

Üstün telefoto lensleri için odak uzaklığı büyütme

Uzatıcı EF 1,4x III, özellikle L serisi IS süper telefoto lenslerle birlikte çalışması için tasarlanmıştır ve odak uzaklıkları 1,4x katına kadar yükseltilebilir. Uzatıcının tasarımı, lens performansında ya da görüntü kalitesinde kayıp olmamasını sağlar.

Lens ve kamera arasındaki geliştirilmiş iletişim

Yerleşik bir mikro işlemci, lens ile kamera arasında hassas bir veri aktarımı sağlayarak AF ve ölçümde üstün performans sunar.

Yüksek kaliteli yapı

Lens kasnağının içindeki geliştirilmiş parlama azaltma materyalleri ve lens elementlerinin dış kenarlarının çevresindeki kaplama, parlamayı azaltır. Toza ve suya karşı dayanıklı olan yapısı, görüntü kalitesinin muhafaza edilmesine yardımcı olur.

L serisi telefoto ve telefoto zoom lensleriyle uyumlu

Uzatıcı EF 1,4x III Canon`un en üst sınıf profesyonel L serisi aralığındaki pek çok telefoto ve telefoto zoom lensleriyle uyumludur ve odak uzaklığını arttırırken lensin diyafram etkinliğini yalnızca bir kademe düşürür.

Lens yapısı (eleman/grup) : 7/3
Toz/nem geçirmez : Evet¹
Maks. çap x uzunluk (mm) : 72,0 x 27,2
Ağırlık (g) : 225
Soft case : LP811