ENG

Ürünler » Canon LS-355TC

Canon LS-355TC

Vergi ve Para Birimi Dönüştürme işlevleriyle katlanabilir 12 haneli hesap makinesi Bu şık, katlanabilir 12 haneli hesap makinenisini her yerde kullanın. Ekstra geniş LCD ekrana, zaman kazandıran vergi ve para birimi dönüştürme işlevlerine sahiptir.

Bröşür Sürücüsü

Portatif hesaplama gücü

Bu katlanabilir 12 haneli hesap makinesini gittiğiniz yere götürün ve parmağınızın ucundaki hesaplama gücünden yararlanın. Kompakt ve hafif olmasının yanı sıra verimli ve kullanımı ekstra kolay çok yönlü işlevler sunar.

Okunması kolay LCD ekran

Kompakt boyutuna rağmen, bu katlanabilir hesap makinesi sayıları ilk bakışta okuyabilmeniz için ekstra geniş bir LCD ekrana sahiptir. Kullanıcı dostu düzeni, anlaşılır klavyesi ve büyük renk kodlu tuşları karakterlerin kolay ve hatasız girişini sağlar.

Kullanışlı çift güç kaynağı

LS-355TC hesap makinesi hem güneş enerjisiyle hem de pille çalışır, böylece ışık koşulları nasıl olursa olsun sizi asla yarı yolda bırakmaz. `Otomatik kapanma` işlevi, kullanılmadığında enerjiden tasarruf etmek için hesap makinesini kapatır.

Şık ve işlevsel

Şık ve işlevsel sert kapak, üst kısmı şık siyah ve metalik püskürtmeli renge sahiptir. Cebinizde, cüzdanınızda veya çantanızda taşırken hesap makinesi tam anlamıyla korunmaktadır. Açmak için mandalını açın, iç kısmı da aynı derecede zariftir.

Vergi ve Para Birimi Dönüştürme işlevleri

Karmaşık hesaplamaları basitleştirir ve zaman kazandırır. Tek dokunuşta önceden belirlenmiş vergi oranlarını iki pratik vergi hesaplama tuşuyla ekler veya çıkartır. Bağımsız Para Birimi Dönüştürme tuşları, yerel para birimini istediğiniz para birimine hızlı ve basit bir biçimde çevirir.3 tuşlu bellek, İşaret Değiştirme, ve Yüzde tuşları diğer kullanışları işlevleri arasındadır.

EKRAN

Basamaklar : 12
Tip : Ekstra geniş LCD ekran
Açılı Ekran : Kaldırılarak ayarlanabilir ekran
Basamak Virgül Ayırıcı : 3 basamak virgülleme
Gösterge Ekranı Boyutu : 87 x 20 mm
Gösterge Ekranı Karakter Boyutu : 14,5 x 6,2 mm

FONKSIYONLAR

Vergi Fonksiyonu : Tax+, Tax-
Tuş Atama/Koruma : Hızlı ve hatasız veri girişi için seri tuş kullanım işlevi

KLAVYE

Yüzde : Eklenti/iskonto yüzde hesabı
Tuş Üstleri : Plastik, IT touch
Shift Tuşu : Evet
İşaret Değiştirme Tuşu : Evet

FIZIKSEL ÖZELLIKLER

Otomatik Kapanma : Evet, 7 dk. sonra
Kapak : Katlanabilir hesap makinesi

TEKNIK ÖZELLIKLER

Hafıza : 1 + GT
Güç Kaynağı : Çift güç (Güneş Enerjisi ve Pil)
Pil : CR2016
Gövde Ölçüleri (U x G x Y) : 69 x 110 x 15,5 mm (kapalıyken)
133 x 110 x 8 mm (açıkken)
Gövde Rengi : Siyah
Ağırlık : 76g