ENG

Ürünler » Canon WS-220TC

Canon WS-220TC

Vergi ve para birimi dönüştürme işlevleriyle 12 haneli yatay, masaüstü hesap makinesi Bu kompakt 12 haneli masaüstü hesap makinesi, ekstra geniş LCD ekranla akıllı, yatay stil tasarıma sahiptir. Vergi ve para birimi dönüştürme işlevlerini de içeren tüm hesaplama ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bröşür Sürücüsü

Karakterleri kolaylıkla girin ve görüntüleyin

Kompakt 12 haneli WS-220TC masaüstü hesap makinesi geniş gövdesiyle yenilikçi, yatay stil tasarıma sahiptir. Bu ergonomik tasarım, ekstra geniş LCD ekran için alan sağlar. Uzun süreli kullanımlarda bile görüşünüz yorulmadan tüm karakterleri netlikle görürsünüz.Bu geniş klavye, büyük renk kodlu tuşlarıyla karakterlerin hızlı ve hatasız girişini sağlar. Dirençli tuş başlıkları ve dayanıklı tasarımı güvenilirlik sağlar.

Profesyonel stil

Zarif siyah renge ve akıllı yatay tasarıma sahip WS-220TC, ofis ortamına profesyonel stil kazandırır. Klavyenizin yanına yerleştirmeniz için yeterince kompakt olan bu hesap makinesi kullanışlı hesaplamanın parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar.

Vergi ve para birimi dönüştürmeyi basitleştirir

Karmaşık hesaplamaları basitleştirir ve zaman kazandırır. İki pratik vergi hesaplama tuşu sayesinde vergi oran diferansiyellerini tek dokunuşta hesaplar. İki bağımsız para birimi dönüştürme tuşu da aynı derecede yararlıdır. Yerel para biriminizi istediğiniz para birimine veya tam tersine, hızlı ve basit bir biçimde çevirin.‘Command sign’ özelliği vergi, yerel, para birimi veya bellek durumunu anında kontrol etmeyi sağlar. Kaydırma düğmeleri kolay ondalık seçme ve yuvarlama olanağı sağlar. Kullanışlı işaret değiştirme, yüzde, karekök, shift ve clear (temizle) tuşlarının yanı sıra sabit hesaplama ve 3 tuşlu bellek de diğer özellikleri arasındadır.

Kullanışlı çift güç kaynağı

WS-220TC hem güneş enerjisiyle hem de pille çalışır, böylece ışık koşulları nasıl olursa olsun sizi asla yarı yolda bırakmaz. Otomatik kapanma işlevi, hesap makinesi kullanılmadığında pil gücünü korur.

EKRAN

Basamaklar : 12
Tip : Geniş LCD ekran
Basamak Virgül Ayırıcı : 3 basamak virgülleme
Gösterge Ekranı Boyutu : 102 x 22 mm

FONKSIYONLAR

Para birimi çeviricisi : Evet
Sabit Değer Hesaplama : Evet
Ondalık Seçimi : +43210F
Yuvarlama : Yukarı yuvarlama/En yakına yuvarlama/Aşağı yuvarlama

KLAVYE

Yüzde : Eklenti/iskonto yüzde hesabı
Tuş Üstleri : Dayanıklı plastik tuşlar
Tuş Üstleri : Evet
Tuş Üstleri : Evet

FIZIKSEL ÖZELLIKLER

Kaymaz Lastik Pedler : Evet, masada sabit kullanım için arkasında kaymaz lastik
Otomatik Kapanma : Evet
Kayar Anahtarlar/Seçiciler : Ondalık / Yuvarlama

TEKNIK ÖZELLIKLER

Hafıza : 1
Güç Kaynağı : Çift güç (Güneş Enerjisi ve Pil)
Pil : LR 44 (LR 1154F)
Gövde Ölçüleri (U x G x Y) : 145 x 145 x 35 mm
Gövde Rengi : Siyah
Ağırlık : 165 g