ENG

Ürünler » Canon WS-240TC

Canon WS-240TC

Vergi ve para birimi dönüştürme işlevleriyle 14 haneli yatay, masaüstü hesap makinesi Yatay stil tasarıma ve ekstra geniş LCD ekrana sahip bu kompakt 14 haneli masaüstü hesap makinesini kullanmak bir zevktir. Kullanışlı vergi ve para birimi dönüştürme işlevleri verimliliğe katkıda bulunur.

Bröşür Sürücüsü

Kullanım kolaylığı için yenilikçi tasarım

Kompakt 14 haneli WS-240TC masaüstü hesap makinesi geniş gövdesiyle yenilikçi, yatay stil tasarıma sahiptir. Bu ergonomik tasarım, ekstra geniş LCD ekran için alan sağlar. Uzun süreli kullanımlarda bile görüşünüz yorulmadan tüm karakterleri netlikle görürsünüz.Bu geniş klavye, büyük renk kodlu tuşlarıyla karakterlerin hızlı ve hatasız girişini sağlar. Dirençli tuş başlıkları ve dayanıklı tasarımı güvenilirlik sağlar.

Profesyonel stil

Zarif siyah renge ve akıllı yatay tasarıma sahip WS-240TC, ofis ortamına profesyonel stil kazandırır. Klavyenizin yanına yerleştirmeniz için yeterince kompakt olan bu hesap makinesi kullanışlı hesaplamanın parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar.

Vergi ve para birimi dönüştürmeyi basitleştirir

Karmaşık hesaplamaları basitleştirir ve zaman kazandırır. İki pratik vergi hesaplama tuşu sayesinde vergi oran diferansiyellerini tek dokunuşta hesaplar. İki bağımsız para birimi dönüştürme tuşu da aynı derecede yararlıdır. Yerel para biriminizi istediğiniz para birimine veya tam tersine, hızlı ve basit bir biçimde çevirin.‘Command sign’ özelliği vergi, yerel, para birimi veya bellek durumunu anında kontrol etmeyi sağlar. Kaydırma düğmeleri kolay ondalık seçme ve yuvarlama olanağı sağlar. Kullanışlı yüzde, karekök, shift ve clear (temizle) tuşlarının yanı sıra sabit hesaplama ve 3 tuşlu bellek de diğer özellikleri arasındadır.

Kullanışlı çift güç kaynağı

WS-240TC hem güneş enerjisiyle hem de pille çalışır, böylece ışık koşulları nasıl olursa olsun sizi asla yarı yolda bırakmaz. Otomatik kapanma işlevi, hesap makinesi kullanılmadığında pil gücünü korur.

EKRAN

Basamaklar : 14
Tip : Geniş LCD ekran
Açılı Ekran : Sabit açılı ekran
Hesaplama Komutu İşareti Ekranı : Evet
Basamak Virgül Ayırıcı : 3 basamak virgülleme
Gösterge Ekranı Boyutu : 102 x 22 mm
Gösterge Ekranı Karakter Boyutu : 16 x 5,90 mm

FONKSIYONLAR

Vergi Fonksiyonu : Tax+, Tax-
Para birimi çeviricisi : Evet
Sabit Değer Hesaplama : Evet
Ondalık Seçimi : +43210F
Yuvarlama : Yukarı yuvarlama/En yakına yuvarlama/Aşağı yuvarlama

KLAVYE

Yüzde : Eklenti/iskonto yüzde hesabı
Tuş Üstleri : Dayanıklı plastik tuşlar
Tuş Üstleri : Evet
Tuş Üstleri : Evet

FIZIKSEL ÖZELLIKLER

Kaymaz Lastik Pedler : Evet, masada sabit kullanım için arkasında kaymaz lastik
Otomatik Kapanma : Evet
Kayar Anahtarlar/Seçiciler : Ondalık / Yuvarlama

TEKNIK ÖZELLIKLER

Hafıza : 1
Güç Kaynağı : Çift güç (Güneş Enerjisi ve Pil)
Pil : LR 44 (LR 1154F)
Gövde Ölçüleri (U x G x Y) : 145 x 145 x 35 mm
Gövde Rengi : Siyah
Ağırlık : 165 g