ENG

Ürünler » Canon DR-C120

Canon DR-C120

Güçlü yazılıma sahip, kullanıcı dostu masaüstü tarayıcısı ofis verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Verimli ve güvenilir imageFORMULA DR-C120 belge tarayıcı, küçük ofisler ve kurumsal departmanlar için kolay ve uygun maliyetli bir tarama çözümüdür

Bröşür Sürücüsü

Hızlı, verimli tarama

Canon`un sezgisel görüntüleme teknolojileri sayesinde DR-C120, 40 görüntü/dakika`ya kadar verimli çift taraflı renkli tarama sağlar. 50 sayfalık belge besleyici daha da verimli çalışmanızı sağlar.

Tam yazılım paketiyle daha fazlasını yapın

DR-C120, oldukça profesyonel tarama sonuçları üretmenizi sağlayacak CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort ve eCopy PDF Pro Office gibi üstün bir yazılım setiyle birlikte gelir. Sezgisel CaptureOnTouch yazılımı; PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP ve PPTX gibi birden çok formata taramayı destekler. Ayrıca SharePoint, Evernote ve Google Docs da dahil olmak üzere, belgelerinizi doğrudan bulut uygulamalarına tarayabilir ve kaydedebilirsiniz. PDF dosyalarının oluşturulması, düzenlenmesi ve dönüştürülmesi için güçlü ve kullanımı kolay bir uygulama olan eCopy PDF Pro Office`in tam lisansı da dahil edilmiştir.

Gelişmiş görüntü kalitesi

Sezgisel görüntü işleme özellikleriyle desteklenen DR-C120, karışık belgelerin taramaya hazırlanması sürecini de kısaltır; tek yapmanız gereken belgelerin tamamının tarayıcıya beslenmesidir! Otomatik belge boyutu algılama, renk algılama ve eğrilik düzeltme gibi özellikler sayesinde her zaman mükemmel görüntü sonuçları elde edersiniz. Daha da kolaylık sağlaması için tam otomatik mod özelliğini seçerek belge içeriğine göre en iyi tarayıcı ayarlarını uygulayın.

Kullanımı kolay ve kompakt

Tasarımı gereği kullanıcı dostu olan DR-C120`nin ön panel işletimi taramayı bir düğmeye dokunarak durdurmayı, başlatmayı ve sürdürmeyi kolaylaştırır. `Başlat` düğmesinden sık kullandığınız bir tarama işini rahatça başlatabilirsiniz ve tarama işi için tüm ayarlar önceden tanımlanmış olduğundan bu size sadece zaman kazandırmaz, aynı zamanda sürekli doğru taramayı yakalamanıza olanak sağlar. Kompakt DR-C120, tepsi açıkken, kapalıyken veya yarı açıkken tarama yapmanıza olanak sağlayan üç yönlü tepsi tasarımı sayesinde, masa alanının kısıtlı olduğu yerlerde çok yönlülük sağlar.

Etkileyici belge besleme ünitesi

Belge türü ne olursa olsun, sağlam besleyici mekanizması, ince ve kalın belgelerin bir arada bulunduğu karışık toplu işler taranırken de optimum besleme ve ayırma güvenilirliği sağlar. Çok yönlü DR-C120 ayrıca kartvizitleri, kimlik kartlarını, 3 m. uzunluğuna kadar belgeleri ve hatta A3 belgeleri de (folyo modunda) tarayabilir.

Çevre dostu

DR-C120, kendi sınıfındaki diğer benzeri tarayıcıların tükettiği gücün yarısından azını tüketerek enerji açısından son derece verimlilik sağlar. Daha da fazla rahatlık ve güç tasarrufu için tarayıcı PC ile birlikte otomatik olarak kapanır.

GENEL ÜRÜN BILGILERI

Tip :

Masaüstü Sayfa Beslemeli Tarayıcı

Tarama sensörü ünitesi

:

CMOS CIS 1 Hatlı Sensör

Optik çözünürlük

:

600 dpi

Işık kaynağı

:

RGB LED

Tarama yönü

:

Ön / Arka / Çift Yönlü

Arabirim :

Yüksek hızlı USB 2.0

Boyutlar (GxDxY) :

Tepsi Kapalıyken: 298 (G) x 160 (D) x 160 (Y) mm
Tepsi Açıkken:298 (G) x 245 (D) x 490 (Y) mm

Ağırlık

:

Yaklaşık 1,8 kg

Güç gereksinimleri :

AC220 - 240 V (50/60 Hz)

Güç tüketimi

:

Taramada: 11,5 W veya daha az, Uyku Modunda: 1,6 W veya daha az, Güç Kapalıyken: 0,3 W veya daha az

Çalışma ortamı

:

10 - 32,5°C (50 - 90,5°F), Nem %20 - 80 Bağıl Nem

Çevre uyumluluğu :

RoHS ve ENERGY STAR

TARAMA TEKNIK ÖZELLIKLERI

Siyah Beyaz

:

20 ppm / 40 ipm

Renkli

:

20 ppm / 40 ipm

Çıktı çözünürlüğü

:

150 x 150 dpi, 200 x 200 dpi, 240 x 240 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi

Çıktı modu

:

Siyah Beyaz, Hata Düzeltme, Gelişmiş Metin Algılama, Gelişmiş Metin Algılama II, 8 bit Gri Tonlama (256 Düzey), 24 bit Renkli

Önerilen Günlük Aralıksız Çalışma

:

Yaklaşık 1500 tarama/gün

BELGE ÖZELLIKLERI

Genişlik

:

50,8 - 216 mm

Uzunluk

:

53,9 - 355,6 mm

Kalınlık

:

52 - 128 g/m² (0,06 - 0,15 mm)

Kart tarama

:

Genişlik: 53,9 mm Uzunluk: 85,5 mm Kalınlık: 0,76 mm (Kabartmalı Kart desteklenir)

Kağıt ayırma

:

Yavaşlatıcı Silindir Yöntemi

Besleme kapasitesi

:

50 yaprak (80 g/m²)

ÖZELLIKLER

- :

Otomatik Sayfa Boyutu Algılama, Eğrilik Düzeltme, 3 Boyutlu Renk Düzeltme, Renk Filtreleme (RGB), Renk Geliştirme (Kırmızı), Otomatik Renk Algılama, MultiStream, Öntanımlı Gama Eğimi, Boş Sayfa Atlama, Folyo Modu, Tarama Alanı Ayarı, Kenar Geliştirme, Harelenme Azaltma, Taşmayı Önleme/Arka Planı Kaldırma, Kontrast Düzenleme, Renk Kaydırma, Karakter Vurgusu, Arkaplan Yumuşatma, Gölge Kırpma, Otomatik Çözünürlük Ayarı, Çift Besleme Dedektötü

BIRLIKTE GELEN YAZILIM

Windows

:

ISIS /TWAIN Sürücüsü (Windows XP Pro / XP Home / VISTA / 7 /8)
CapturePerfect
CaptureOnTouch
eCopy PDF Pro Office
Nuance PaperPort
Nuance OmniPage
Presto! BizCard Reader

SARF MALZEMELERI

- :

Yavaşlatıcı Silindir, Besleme Silindiri

AKSESUARLAR

- :

Düz Yataklı Tarayıcı Ünitesi 101, Silex C-6600GB, Silex SX-DS-4000U2