ENG

Ürünler » Canon ScanFront 330

Canon ScanFront 330

Kurumsal departmanlar, şubeler ve müşteri hizmet noktaları için kompakt ve akıllı ağ üzerinden tarama. Hızlı ve kolay kullanımı, merkezi yönetim ve iş uygulamalarıyla iş çevrelerine kusursuz entegrasyonu sayesinde BT masraflarını düşürürken verimliliği artıran kompakt, güvenilir, renkli ağ tarayıcısı.

Bröşür Sürücüsü

Yüksek hızlı ve güvenilir tarama

ScanFront 330, dakikada 30 sayfaya kadar çıkabilen verimli tarama hızıyla iş akışlarını hızlandırır ve maliyeti azaltır. Kullanıcılar ağ içerisindeki çeşitli hedeflere hızlıca belge gönderebilir. Üstelik bir defada birden fazla hedefe gönderme yapılabilir. Yeni tasarlanan besleme silindiri ve düz kağıt yolu seçeneği sayesinde kullanıcılar kalın/ince kağıttan karta, 1 m uzunluğundaki belgelerden A3 boyutuna (folyo modunda) ve kabartmalı karta kadar karışık belge tiplerini güvenle tarayabilirler.

Kolay uzaktan yönetim

ScanFront 330`un kurulumu ve yönetimi kolaydır ve BT masraflarını azaltmaya yardımcı olur. Ağa tarayıcı eklemek için herhangi bir ek yazılım veya donanım gerekmez ve sunucu yazılımı yüklemeden çalıştırılabilir. BT yöneticileri, basit bir web arayüzü veya aynı anda ScanFront Yönetim Aracı ile bağlı birden fazla cihazı uzaktan güncelleyebilir, yedekleyebilir ve geri yükleyebilir.

Yüksek güvenlik

ScanFront 330 sağlam ve gelişmiş güvenlik özellikleri sunarak bilgiye erişim, bilginin dağıtımı ve yönetimi üzerinde kullanıcılara tam kontrol sağlar. Bu özellikler arasında cihaz doğrulamalı oturum açma ve parola doğrulama ile belirli bir süre etkinlik saptanmadığında oturumu otomatik olarak kapatma mevcuttur. Kullanıcıya özel kısıtlamalar ve kullanıcı etkinliğini izleme özellikleri merkezi olarak yönetilebilir ve güvenli belge gönderimi için PDF şifreleme ve parola koruma ile güvenli belge gönderimi sağlanır.

Kullanıcı dostu çalışma

Kullanıcılar ScanFront 330 ile tarama yapmanın ne kadar kolay ve rahat olduğunu görecekler. Sezgisel, yüksek çözünürlüklü 8,4 inç renkli dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilen iş düğmeleri e-posta, ağ klasörü, FTP, USB, faks ve yazıcı gibi kullanışlı hedeflere hızlı ve doğru dosya dağıtımı sağlar. Zamandan tasarruf sağlayan özellikler arasında e-posta gönder özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar belgeleri hızlıca kendi e-posta adreslerine ve faks bilgilerinin tarama sırasında girilebildiği geçici faks hedeflerine gönderebilir.

Kusursuz entegrasyon

İş uygulamalarına kusursuz bir şekilde entegre edilebilir. Üst veri dizin dosyaları (CSV veya XML formatında) her taramayla birlikte aktarılabilir, ayrıca bu bilgiler görüntü adlandırılırken de kullanılabilir ve böylece arka ofis sistemlerinin sınıflandırılması kolaylaşır. Ayrıca, ScanFront yazılımının ayrı bir web/cloud sunucusu üzerinde de çalışmasını sağlayan web tabanlı sürümü de dahil olmak üzere, yazılım geliştiriciler için SDK’lar da mevcuttur. Bu, geliştiricilere ve BT departmanlarına iş uygulamaları için kendi entegre özel çözümlerini oluştururken çok daha geniş entegrasyon fırsatları sunar.

GENEL ÜRÜN BILGILERİ

Tür : Yaprak Beslemeli Ağ Tarayıcı
Tarama Birimi Sensörü : CMOS CIS 1 Hatlı Sensör
Optik Çözünürlük : 600 dpi
Işık Kaynağı : RGB LED
Tarama Yönü : Ön / Arka / Çift Taraflı
Arabirim : LAN 10BaseT/100Base TX konektör
USB 2.0 x 4 USB Bellek, USB Klavye, USB Fare için
Boyutlar (GxDxY) :

Tepsi kapalıyken: 310 (G) x 161 (D) x 215 (Y) mm

Tepsi açıkken: 310 (G) x 297 (D) x 565 (Y) mm

Ağırlık : Yaklaşık 3,6 kg
Güç gereksinimleri : AC220 - 240 V (50/60 Hz)
Güç tüketimi : Taramada: 30 W, Uyku Modunda: 1 W
Çalışma ortamı : 10 - 32,5°C (50 - 90,5°F), Nem %20 - 80 Bağıl Nem
Çevre uyumluluğu : RoHS ve ENERGY STAR

TARAMA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Siyah Beyaz : 30 ppm / 60 ipm
Renkli : 25 ppm / 40 ipm
Çıktı çözünürlüğü : 100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 200 dpi, 240 x 240 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi
Çıktı modu : Siyah Beyaz, Hata Düzeltme, Gelişmiş Metin Algılama (II), 256 Seviye Gri Tonlama (8 bit), 24 bit Renk, Otomatik Renk Algılama
Günlük aralıksız çalışma : Yaklaşık 3000 tarama / gün

AĞ ÖZELLIKLERI

Klasöre Tarama : Desteklenen Protokol: SMB
E-postaya tarama : Desteklenen Protokol: SMTP
SMTP Kimlik Denetimi: Desteklenir
Desteklenen Sunucu: MS Exchange Server, Sendmail, Postfix, Lotus Domino Server
FTP`ye Tarama : Desteklenen Protokol: FTP
Desteklenen FTP Sunucusu: IIS, ProFTPD, VSFTP
Faksa Tarama : FAX sunucusu ve FAX servis sağlayıcı üzerinden (SMTP)
Yazıcıya Tarama : ScanFront Geliştirilmiş Servis üzerinden
USB Belleğe Tarama : Desteklenen Dosya Sistemi: FAT16 / FAT32
İşlem paneli (kumanda) : 8,4 inç (800 x 600) TFT LCD Dokunmatik
Kullanıcı Kimlik Denetimi : Cihaz Kimlik Denetimi ile
Sunucu Kimlik Denetimi ile: Basit / Aktif Dizin

DÖKÜMAN BOYUTU

Genişlik : 50,8 - 216 mm
Uzunluk : 53,9 - 355,6 mm
Kalınlık : Otomatik besleme: 52 - 209 g/m² (0,06 -0,25 mm)
Manuel besleme: 40 - 209 g/m² (0,05 -0,25 mm)
Uzun Belge Modu : 1000 mm maksimum
Kart tarama : Boyut: 53,9 x 85,5 mm
Kalınlık:300 g/m² (Kabartmalı harf içeren kartlar desteklenir)
Kağıt ayırma : Yavaşlatıcı Silindir
Besleme kapasitesi : 50 yaprak (80 g/m²)

ÖZELLIKLER

- : Bana E-posta Gönder, Geçici Faks, Eğrilik Düzeltme, Otomatik Sayfa Boyutu Algılama, Ultrasonik Çift Besleme Algılaması, Boş Sayfa Atlama, Metin Yönü Tanıma, Görüntü Döndürme, Renk Filtreleme (RGB), Taşmayı Önleme / Arka Planı Kaldırma, Folyo Tarama, Özelleştirilmiş Dosya Adlandırma, Özelleştirilmiş Dizin Dosyası Oluşturma.

YAZILIM

Yazılım Araçları : ScanFront Yönetim Aracı
ScanFront Geliştirilmiş Servis
ScanFront Yazılım Geliştirme Paketi (SDK)**
Web Uygulaması Paketi (SDK)**

SARF MALZEMESİ

- : Silindir Değiştirme Takımı