Close
Arama
Filters

Ofis Baskı Kopyalama Çözümleri

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Canon imageRUNNER 2202

Maliyeti düşük tutmak isteyen bireyler ve küçük çalışma grupları için temel A3 siyah beyaz özellikli, çok işlevli bir üründür. Model yalnızca belirli bölgelerde mevcuttur¹ imageRUNNER 2202, yerel baskı ve USB yoluyla tarama özelliğiyle A3 siyah beyaz fotokopi gereksinimleriniz için temel çözümdür. Maliyeti düşük tutmak isteyen bireyler ve küçük çalışma grupları için idealdir.

Canon imageRUNNER 2202N

Küçük çalışma grupları için optimize edilmiş kompakt ve verimli A3 siyah beyaz çok işlevli ürün Standart olarak ağ üzerinden baskı özelliği sunan ve az yer kaplayan A3 çok işlevli ürün imageRUNNER 2202N, dakikada 22 sayfa hızla siyah beyaz baskı olanağı sunarak temel çıktı gereksinimlerinizi karşılar. Küçük çalışma grupları için idealdir.

Canon imageRUNNER 2420

Az yer kaplayan bu cihaz oldukça yüksek düzeyde verimli siyah beyaz fotokopiye ek olarak USB yoluyla dakikada 20 sayfaya/fotokopiye kadar yerel baskı sağlar. İsteğe bağlı ağda baskı ve tarama özelliğiyle bu cihaz küçük ofisler için idealdir.
0,00 TL

Canon imageRUNNER 2422

Az yer kaplayan bu cihaz oldukça yüksek düzeyde verimli siyah beyaz fotokopiye ek olarak USB yoluyla dakikada 22 sayfaya/kopyaya kadar yerel baskı sağlar. İsteğe bağlı ağda baskı ve tarama özelliğiyle bu cihaz küçük ofisler için idealdir.
0,00 TL

Canon imageRUNNER 2520

Bu kompakt aygıt, küçük ve orta ölçekli iş grupları için dakikada 20 sayfa/kopya hızı ile maliyeti uygun, siyah ve beyaz çıktı ile renkli tarama sunar. Kullanımı kolay dokunmatik ekranı, mükemmel enerji verimliliği ve isteğe bağlı dahili sonlandırıcısı ile bu aygıt, hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir.
0,00 TL

Canon imageRUNNER 2520i

Bu kompakt aygıt, küçük ve orta ölçekli iş grupları için dakikada 20 sayfa/kopya hızı ile uygun maliyetli siyah ve beyaz çıktı, renkli tarama ve gelişmiş dijital gönderme işlevi sunar. Kullanımı kolay dokunmatik ekranı, mükemmel enerji verimliliği ve isteğe bağlı dahili sonlandırıcısı ile bu aygıt, hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir.
0,00 TL