ENG

Ürünler » Canon PIXMA MG4250

Canon PIXMA MG4250

Wi-Fi, Internet`ten baskı ve Auto Duplex özelliklerine sahip, gelişmiş Hepsi-Bir-Arada fotoğraf yazıcısı. Baskı, fotokopi ve tarama işlevlerine sahip, kompakt ve gelişmiş Hepsi-Bir-Arada Auto Duplex, renkli ekran ve Wi-Fi ile akıllı telefondan ve Internet`ten baskı özelliğinin yanı sıra Apple AirPrint desteği sunuyor

Bröşür Sürücüsü
Faydalar
 
Gelişmiş Wi-Fi Hepsi-Bir-Arada
Baskı, fotokopi ve tarama işlevleri
Google Bulut Baskı ve PIXMA Bulut Bağlantısı
Mobil yazıcı ve Apple AirPrint desteği
İsteğe bağlı XL mürekkeplerle daha fazla baskı alın
Auto Duplex ile kağıttan tasarruf edin
Hızlı belge ve fotoğraf baskısı
My Image Garden yazılımı
 
PIXMA Cloud Link
Doğrudan Internet`ten baskı özgürlüğüyle yazıcınızdan daha fazla yararlanın. Bilgisayar kullanmadan CANON iMAGE GATEWAY`den saniyeler için fotoğraf basın. Doğrudan PIXMA Cloud (Bulut) `dan takvimler oluşturun, yazı malzemeleri ve diğer şablonları indirin. Google Bulut Baskı`yı kullanarak, hemen hemen her yerden Google Belgeleri, Gmail e-postaları, fotoğraflar ve PDF ekleri yazdırın.
 
Akıllı telefon ve tabletle uyumlu
Canon`un Easy-PhotoPrint uygulamasını kullanarak, evinizin her yerinden akıllı telefonunuz veya tabletinizle baskı ve tarama işlemleri gerçekleştirerek esneklikte son noktaya ulaşın. Apple AirPrint desteği sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch`ınızdan fotoğraf, e-posta, web sayfası ve diğer belgeleri kablosuz yazdırabilirsiniz.
 
Mürekkep parasından tasarruf edin
Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın. Standart katruşlara kıyasla ciddi miktarda daha fazla baskı alabileceğiniz, çok fazla baskı alanlar için ideal olan XL kartuşlar, mürekkep değiştirme süresini uzatır. Daha uygun maliyetli XL FINE kartuşlarla sayfa başına %50`ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
 
Yaratıcı yazılım
Yüz algılama özelliği bulunan ve yaratıcı baskılar için fotoğrafları birleştirebilen My Image Garden yazılımının fotoğraf düzenleme özelliklerini kullanarak hatıralarınıza hayat verin. İhtiyaçlarınız için tek adres olan bu yazılımla kolayca tarama yapabilir, PDF oluşturabilir ve çevrimiçi hizmetlere erişebilirsiniz. Print Your Days uygulaması ile Facebook`tan doğrudan fotoğraf basabilirsiniz
 
Kağıttan ve enerjiden tasarruf edin
Auto Duplex baskı, kullandığınız kağıt miktarını azaltır ve profesyonel görünümlü, çift taraflı belgeler oluşturur. Baskıya başladığınızda Otomatik Açma yazıcıyı otomatik açar ve yazıcı belirli bir süre kullanılmadığında Otomatik Kapatma yazıcıyı kapatarak enerji tasarrufu sağlar.
 
Hızlı, kaliteli baskı
Min. 2 pl damlacık ve 4800 dpi baskı çözünürlüğüne sahip FINE kartuş sistemi harika bir ayrıntı düzeyi sunar. 9,9 ipm siyah beyaz / 5,7 ipm renkli oranındaki hızlı ISO ESAT A4 belge basma hızıyla, bir A4 renkli fotokopiyi yaklaşık 20 saniyede hazırlar. Evde hızlı, kaliteli belge ve resim basmak için idealdir.