ENG

Ürünler » Canon imagePRESS C600i

Canon imagePRESS C600i

Her türlü ortama kusursuz ve güvenli bir şekilde uyum sağlayan, üretim baskı teknolojisi ve olağanüstü kaliteye sahip ilk ofis yazıcısı

Bröşür Sürücüsü
Olağanüstü baskı kalitesi
imagePRESS C600i, Canon`un toner aktarım verimliliğini optimize eden Her Zaman Canlı (CV) toneri ve Elastik Orta Seviye Aktarım Kayışı sayesinde (ağır dokulu veya geri dönüştürülmüş kağıt da dahil) birçok farklı ortam çeşidinde geliştirilmiş renk tutarlılığı ve doğruluğu sunar. Kompakt ve çok hassas kayıt teknolojisi sayesinde bir veya binlerce sayfa basarken sınıfında en iyi sonuçları verir, aynı zamanda olağanüstü 2400 dpi çözünürlük ise metin ve resim baskılarında daha da fazla hassasiyet sağlar. Bu teknolojiler, gelişmiş gerçek zamanlı renk kalibrasyonuyla birlikte en zorlu ortamlar için bile gereken üstün baskı kalitesini sunar.
 
Maksimum verimlilik
imagePRESS C600i, çok çeşitli ortam seçeneklerinde dakikada 60 çıktıya varan hızda etkileyici bir sürekli üretim imkanı sunar. 220 gsm`ye kadar olan ağır malzemelerde maksimum hızda çalışabilir ve 300 gsm ortamda çift taraflı baskı işlerini hızla ve zorlanmadan üretebilir. Kemer kaynaştırma teknolojisindeki büyük ilerlemeler sayesinde çok çeşitli ortamlarda karmaşık işler basılabilir, aynı zamanda yenilikçi besleme seçenekleri maksimum çalışma süresi sağlar. Medyanın kolaylıkla seçilebildiği geniş HD ekranı sayesinde kullanıcı dostu ve kolay bir kullanıma sahiptir, esnek mobil yazdırma ve tarama seçenekleri ise hareket halindeyken bile iş verimliliğini maksimize eder.
 
Güvenlik ve maliyet kontrolü
Yaşam döngüsü boyunca, cihaz, ağ ve belge güvenliği için bir dizi standart ve opsiyonel özellik aracılığıyla veri depolamadan aktarım ve dağıtıma kadar bilgilerinizin gizli kaldığından emin olun. Baskı maliyetlerinin kontrolü, belirli baskı işlerini takip etmenize ve bireylere, departmanlara ve projelere atamanıza olanak veren Canon`un uniFLOW yazılım desteğiyle son derece gelişmiştir.
 
Kusursuz entegrasyon ve yönetim
Bu cihaz, PCL ve Genuine Adobe PostScript®* gibi endüstri bilişim standartları desteğiyle mevcut ve gelecekteki ofis iş akışlarınıza ve süreçlerinize kusursuz şekilde uyum sağlar. Çeşitli araçlar birden fazla kullanıcılı ortamlarda cihazınız için kolay yapılandırma, yönetim ve idare sağlar. imagePRESS C600i ayrıca uniFLOW, eCopy ve daha birçok çeşitli güçlü yakalama ve belge çıktı yönetim çözümleriyle kusursuz çalışır.
 
Sürdürülebilir tasarım
imagePRESS C600i organizasyonunuzun çevre etkisini en aza indirmenize ve enerji maliyetini düşürmenize yardımcı olabilir. ENERGY STAR® özelliğine sahiptir ve sınıfında lider TEC** puanlaması sunar.