ENG

Ürünler » Canon MD215

Canon MD215

Amatör film yapımcıları için uygun maliyetli performans. Güçlü ancak hesaplı bir Gerçek Geniş Ekran video kamera olan MD215, 41x Geliştirilmiş Zoom ve mikrofon girişi bağlantısı avantajlarına sahiptir; uzaktan bile harika ses ve görüntü yakalar.

Bröşür Sürücüsü

 

Geliştirilmiş Zoom

Canon’un benzersiz Geliştirilmiş Zoom sistemi gerçek Canon optiğiyle güçlü DIGIC DV işlemcisini birleştirerek daha uzun zoom aralıkları sağlar; 41x büyütmeyle uzaktan çekimlerde bile en ince ayrıntılar yakalanır. Elektronik Görüntü Sabitleyici (EIS) çekimlerin titremesine yardımcı olur.

Hızlı Başlangıç

Beklemede modundayken Hızlı Başlangıç düğmesine basıldığında, MD215 yaklaşık bir saniye içinde çalışmaya başlar; ani gelişen olayları veya beklenmeyen anları yakalamak için mükemmeldir.

Sezgisel kontrol

LCD ekranın çerçevesinde yer alan kullanışlı joystick kontrol çubuğu ana kontrollerin basitçe yapılmasını sağlar. LCD ekranda görüntülenen menülerde gezinerek daha gelişmiş özelliklere erişebilirsiniz.

 

LCD video ışığı

LCD ekranı ileriye bakacak şekilde döndürdüğünüzde, loş koşullarda bile yakın plan çekimlerinizi aydınlatmak için yeterli, pratik bir video ışığı görevi üstlenir.

Gerçek geniş ekran

Videolar çarpıcı, panoramik 16:9 en boy oranında kaydedilir; geniş ekran TV`lerde oynatmak için mükemmeldir. Harika filmler yapmanız için çekimler 2.7" geniş ekran LCD veya 16:9 geniş renkli EVF (Elektronik Vizör) kullanılarak kolayca kadraja alınır; uzun süreli çekim yaptığınız günlerde pil gücünden tasarruf etmek için ikinci seçeneği tercih edin.

Üstün ses

MD215`in mikrofon girişi bağlantısına takılan harici mikrofon, yüksek kalitede ses kaydetmenin en iyi yoludur. Arkaplandaki görüntünün filminizin sesine karışabileceği ortamlarda çekim yaparken mikrofon kullanmak son derece faydalıdır.

Aslına sadık renkler

MD215 Canon’un benzersiz DIGIC DV işlemcisinin gücünden yararlanır. Parlak ve canlı renklerin kaydedilmesiyle filmleriniz adeta gerçekmiş gibi gözükür.

Kolay ve pratik

Yeni başlayanlar video kameranın tüm ana özelliklerini otomatiğe ayarlayan ve tek düğmeyle devreye giren Kolay modundan yararlanabilir. Böylelikle siz çekiminizi kadraja almaya yoğunlaşabilirsiniz. Yetenekleriniz arttıkça çeşitli Program AE modlarından birini seçerek ve daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.